Uitslagen CAC/CACIB Maastricht

Maastricht 28-09-2007 CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. J. Schepers
Aantal deelnemers: 58

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Hagar from the Human Bears, Eig.: L.M. Bergmans

Reuen openklas, aantal deelnemers: 14 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB BOB, 2e in de rasgroep: Bouke fan de Bearehûntsjes, Eig.: A. Bultman

U 2: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 4: Castaar du Jardin de l'Ours, Eig.: G. & Ch. de Jonge-De Wolf

U:op verzoek verwijderd

U: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

ZG: Zidane v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

ZG: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Gaetano Jaffa v. Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. v. Gool

ZG: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes & N. Winkel

ZG: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1
ZG 1: Faith from the Human Bears, Eig.: C. Mellaerts & A. v. Steenwinkel

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 7
U 1, Hiermee Nederlands jeugd kampioen:

Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M. de Jong-Pees & R.J.C de Jong

U 2: Ganesha, Eig. : N. Mahieu

U 3: Newfgarden’s One of Butlers Miracle, Eig.: R. v.d. Plaat

U 4: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
ZG: Mac Gregor De Rocawini, Eig: J.C.M. Kuenen
ZG: Charlie v. ’t Goltenoord, Eig.: R. Dietzenbacher

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1

U 1, res. CAC-CACIB: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

Teven babyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1, Beste baby: Buddies for Ever Hilfiger, Eig.: G. & Ch. de Jonge-De Wolf

VB 2: The Liberty Flame v.d. Berenstal, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein & B. Mienis
VB 3: Hope from the Human Bears, Eig.: J. Borgers

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste pup en 2e in de erering: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar

Teven openklas, aantal deelnemers: 18 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 2: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 3: Azurra v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer

U 4: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels

U: Eyanosa from Newfy’s Fortune, Eig.: E. & D. v. Berkel-Kersten
U: Fapie de Zandvijver, Eig.: R. Declerck

ZG: Dynara Jelängerjelieber, Eig.: A. Kortleve

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1

U 1, res. CAC-CACIB: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 2: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

U 3: Dyonne v.d. Goudkust. Eig.: M. Wijling

U 4: Fiquenza from Newfy’s Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
U: Harmony from the Bear Lake, Eig.: F.A.M.R. Vandevoorde & M. Deckers

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1: Belle Isle’s Newf’s Ruby Tuesday, Eig.: J.J.M. de Lange & A.A.W. Ligtenberg
U 2: Gladys of the Thatch Roof, Eig.: J. Otten

U 3: Chiara of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling
U 4: Skogbjörnens Noble Surprise, Eig.: A.P. v. Doremalen& E. v.d. Casteele

U: Navaisha’s Choctaw Arankah, Eig.: M. de Zwijger & E Noordzij-Rijkers
U: Ashley, Eig.: P.J.M. Verrijdt
ZG: Abbey, Eig.: P.J.M. Verrijdt
ZG: Fiona, Eig.: P. Palmen

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 3
U 1, Beste veteraan: Tosca v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

U 2: Aisha Bär v. Yamagima, Eig.: E Noordzij-Rijkers

U 3: Tessa v.h. Hoogveen, Eig.: J. Lammerts-v. Bueren
logo