Uitslagen CAC/CACIB Zwolle

Zwolle 13-09-2008 CAC-CACIB, Keurmeester: Mr. A. Thovar y Del Solar (Sp)
Aantal deelnemers: 56

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5

U 1, Beste jeugdhond: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M. de Jong-Pees & R.J.C de Jong

U 2: Newfgarden’s One of Butlers Miracle, Eig.: R. v.d. Plaat

U 3: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers & C.B. v. Kloot-v. Stigt
U 4: Bagheera of the Weeping Willow, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
U: Levi-Sky v. Rosendahl, Eig.: M. Schlütter

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Balou Ikbendit, Eig.: A. Hacquebord

Reuen openklas, aantal deelnemers: 12

U 1:op verzoek verwijderd

U 2: Belle Isle's Newf's Love Is Strong, Eig.: L. Zeinstra

U 3: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
U 4: Inary Iron v. Rosendahl, Eig.: R. Molitor
U: Twillin Gate Crusader, Eig.: K. & H. Geerts-Verlinden

U: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A. Pranger- v. Bolderik

U: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

ZG: Skogbjørnen’s Lord Kane, Eig.: A. Sins

ZG: Jumac’s Jimoh Yahto v. ’t Oude Bosch, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 4
U 1, CAC-CACIB: Björnebandens Saint Louis Blue, Eig.: S. Jacobi
U 2, res. CAC-CACIB: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven

U 3: Aäron from Tibo’s Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre

U 4: High Secret Unavoidable, Eig.: C. & A. Piton

Teven babyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste baby: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol
VB 2: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste pup: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 7
U 1: Call me Chablis de l' Etoile de Cyrice, Eig.: E. & G. Wouters-Leys
U 2: Lovely Kiss v. Rosendahl, Eig.: P. Münstermann

U 3: Kassandra from Madivas, Eig.: M. Davids

U 4: Belle Isle’s Newf’s Ruby Tuesday, Eig.: J.J.M. de Lange & A.A.W. Ligtenberg

ZG: Guanita Akira Kaya v. Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG: Priya du Coin du Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra

ZG: Chiara of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 9
U 1: Chatkantarra Shenadoah, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

U 2: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

U 3: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 4: Belle Isle’s Newf’s She is a Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg
U: Molly Malone vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
U: Justy Princess v. Rosendahl, Eig.: R.& R. Witzenhausen

ZG: Dyonne v.d. Goudkust. Eig.: M. Wijling

Teven openklas, aantal deelnemers: 18

U 1, CAC-CACIB, BOB+ 1e plaats in groep 2: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U 2, res. CAC-CACIB: Black Bears Avenues La Belle Patty, Eig.: T. & A. Vroom
U 3: Toad Halls O Happy Day, Eig.: J. & D. Cunotte-de Vree
U 4: Isis Victoria von Rosendahl, Eig.: S. Jacobi

U: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

U: Jessie from Mariner’s Place, Eig.: N.W. Volmerink & J. Krug
U: Nisha vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

U: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U: Fu ja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol

U: Belle Isle's Newf's Angie, Eig.: A. Ligtenberg
ZG: Eeyore's Deal With Kosa’s Place, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG: Apple of the Yunty Bear, Eig.: T. v.d. Gulik-Kok
ZG: Arabella Jocor’s Star, Eig.: J.W.J. v.d. Ploeg

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Beste veteraan: Aisha Bär v. Yamagima, Eig.: E Noordzij-Rijkers
logo