Uitslagen CAC/CACIB Rotterdam

Rotterdam, 30-08-2008, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. J. Bond (Ierland)
Aantal deelnemers: 69

Reuen openklas, aantal deelnemers: 17 / absent: 3

U 1, res. CACIB: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U 2: Castaar du Jardin de l'Ours, Eig.: G. & Ch. de Jonge-De Wolf

U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 4: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Belle Isle's Newf's Love Is Strong, Eig.: L. Zeinstra

U: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

U: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

ZG:op verzoek verwijderd


ZG: Zidane v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A. Pranger- v. Bolderik
ZG: Goldbear's Xmile to Dream, Eig.: C.Y. Ives-Lambregts en K. Kultavuori

ZG: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes & N. Winkel
ZG: Sibaya Rego v.d. Haspelse Heide, Eig.: H.C.J. v.d. Laan

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1: Jean Toots v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt & W. Kloot
U 2: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan–Dillema & T.J.F. Zondervan

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1, CAC BOB: Ganesha, Eig. : N. Mahieu

U 2: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers & C.B. v. Kloot-v. Stigt
U 3: Mac Intyre De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

U 4: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M. de Jong-Pees & R.J.C de Jong
ZG: Mac Gregor De Rocawini, Eig: J.C.M. Kuenen
ZG: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1, CACIB, res. CAC: Aäron from Tibo’s Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre

Teven babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste baby: Buddies for Ever Hilfiger.tn, Eig.: G. & Ch. de Jonge-De Wolf

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste pup: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar

Teven openklas, aantal deelnemers: 18 / absent: 2
U 1, CAC-CACIB: Toad Halls O Happy Day, Eig.: J. Cunotte & D. de Vree

U 2: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U 3: Black Bears Avenues La Belle Patty, Eig.: T. Vroom

U 4: Belle Isle's Newf's Angie, Eig.: A. Ligtenberg

U: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U: Fu ja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol

ZG: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Nisha vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

ZG: Indy Pearl of the Sweet Lake, Eig.: M. van der Have
ZG: It’s Magic Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.C.A.H. Spruijt & S.G. Spruijt-v. Vliet

ZG: Dynara Jelängerjelieber, Eig.: A. Kortleve
ZG: Fapie de Zandvijver, Eig.: R. Declerck

ZG: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

ZG: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1

U 1: Belle Isle’s Newf’s She is A Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg

U 2: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 3: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

ZG 4: Fiquenza from Newfy’s Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
ZG: Flor, Eig.: G.J. Idzinga

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 12 / absent: 1

U 1: Chatkantarra Shenadoah, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U 2: Call me Chablis de l' Etoile de Cyrice, Eig.: E. Wouters & G. Leys

U 3: Belle Isle’s Newf’s Ruby Tuesday, Eig.: B. de Lange & H.A.W. Ligtenberg

U 4: Dyonne v.d. Goudkust, Eig.: M. Wijling
ZG: Ashley, Eig.: P.J.M. Verrijdt

ZG: Kassandra from Madivas, Eig.: M. Davids
ZG: Abbey, Eig.: P.J.M. Verrijdt

ZG: Navaisha’s Choctaw Arankah, Eig.: M. de Zwijger & E Noordzij-Rijkers

ZG: Guanita Akira Kaya v. Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG: Priya du Coin du Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra

ZG: Chiara of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1
U 1, res. CAC-CACIB: Newf Mermaid Caiko, Eig.: Haeck Didier

Teven veteranenklas: aantal deelnemers: 1

U 1, Beste veteraan: Aisha Bär v. Yamagima, Eig.: E Noordzij-Rijkers

logo