Uitslagen CAC/CACIB Uden

Uden, 29 juni 2008, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. R. v. Hoenacker (B)
Aantal inschrijvingen 55

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5

ZG 1: Ganesha, Eig. : N. Mahieu

ZG 2: Newfgarden’s One of Butlers Miracle, Eig.: J.M. v.d. Plaat

ZG 3: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers & C.B. v. Kloot-v. Stigt

ZG 4: Orsino Maci Della Casa del'Orso, Eig.: P. v. Hees-Fox & R.J.H. v. Hees

ZG: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M. de Jong-Pees & R.J.C de Jong

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Bonaparte de la Pierre Aux Coqs, Eig.: Y. Hof

U 2: Jean Toots v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt & W. Kloot

ZG 3: Gorgeous Sepp from the Black Horse, Eig.: H.J.E. Knops-Tillie

Reuen openklas, aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, BOB: op verzoek verwijderd

U 2, res. CAC-CACIB: Bouke fan de Bearehûntsjes, Eig.: A. Bultman

U 3: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat
U 4: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U: Umi Bears Eros, Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

U: Bandit v. ’t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W. v. Omme & W.A.R. v. Omme-Versteegh

ZG: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers

ZG: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

ZG: Skogbjørnen’s Lord Kane, Eig.: A. Sins

ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A. Pranger- v. Bolderik

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
U 2: Vercordia’s Florian, Eig.: A.P. v. Doremalen & E. v.d. Casteele

U 2: Aäron from Tibo’s Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1, Beste pup: Abbey, Eig.: P.J.M. Verrijdt
VB 2: Ashley, Eig.: P.J.M. Verrijdt

VB 3: All Inclusive from a Precious Place, Eig.: N.W. Volmerink & J. Krug

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

ZG 1: Klaske v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
Geen kwalificatie: Guanita Akira Kaya v. Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 4

U 1, res. CAC-CACIB: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol
U 2: Caitlin v. ’t Stolzhof, Eig.: M.F. Bloem
ZG 3: Flor, Eig.: G.J. Idzinga

ZG 4: Fiquenza from Newfy’s Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

Teven openklas, aantal deelnemers: 14 / absent: 1

U 1: Azurra v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer

U 2: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 3: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U 4: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U: Enapay from Newfy’s Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

U: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels

ZG: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Jessie from Mariner’s Place, Eig.: N.W. Volmerink & J. Krug
ZG: Danitsja Raissa Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

ZG: Jikke v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
ZG: Fapie de Zandvijver, Eig.: R. Declerck

ZG: Fu ja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol
ZG: Hera Frederique v. Schoonouwen, Eig.: F.E. Langendoen

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2

U 1, CAC-CACIB: Izwatyawan Black Widow, Eig.: M. Vreeker

U 2: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 2

U 1, Hiermee Ned. Veteranen Kamp.: Aisha Bär v. Yamagima, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 2: Ravenna v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer
logo