Uitslagen CAC/CACIB Hulten

Hulten 15 juni 2007 CAC-CACIB, Keurmeester: R. Alferink-Lerche
Aantal deelnemers: 51

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Hessel from Newfy's Fortune, Eig.: D. v. Berkel & K. v. Sebille

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1

U 1: Ganesha, Eig. : N. Mahieu

U 2: Newfgarden's One of Butlers Miracle, Eig.: R. v.d. Plaat

ZG 3: Orsino Maci Della Casa del'Orso, Eig.: P. v. Hees-Fox & R.J.H. v. Hees

ZG 4: Pike du Coin de Menthe, Eig.: K. Deleye

ZG: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M. de Jong-Pees & R.J.C de Jong

ZG: Mac's Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers & C.B. v. Kloot-v. Stigt

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 2

ZG 1: Jean Toots v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot -v.d. Stigt & W. Kloot

G: Fjerro from Newfy's Fortune, Eig.: E. & D. v. Berkel-Kersten

Reuen openklas, aantal deelnemers: 11 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB: Leguardo Della Casa del'Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 2, res. CAC-CACIB: Bobo v.'t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U 3: Umi Bears Eros, Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

U 4: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U: Bouke fan de Bearehûntsjes, Eig.: A. Bultman

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
ZG: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers

G: Skogbjørnen's Lord Timoty, Eig.: S. & E. Horn

G: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W. v. Omme & W.A.R. v. Omme-Versteegh

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 2: Aäron from Tibo's Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre

Teven babyklas, aantal deelnemers: 4

VB 1, Beste baby: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
VB 2: Lanka v.d. Portlandse Beer, Eig.: D. Dekker
VB 3: Hirse v.h. Knuffeloord, Eig.: K. Deleye

VB 4: All Inclusive from a Precious Place, Eig.: N.W. Volmerink

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste pup: Gloria of the Cosy Nest, Eig.: V. Clays

Teven Jeugdklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1
U 1, res. CAC: Chatkantarra Shenadoah, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U 2: Gashanala from the Black Newfy, Eig.: J. Zebregs

ZG 3: Merwediek's Bright Kyra, Eig.: A.S.A.M. Tholenaar-Langerveld

ZG 4: Baily la Maravilla del Mundo, Eig.: E. den Dikken

ZG: Klaske v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

Teven Jongehondenklas, aantal deelnemers: 5

U 1, res. CACIB: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar
ZG 2: Flor, Eig.: G.J. Idzinga
ZG 3: Caitlin v. ’t Stolzhof, Eig.: M. Bloem & C. Meurs

ZG 4: Merwediek's Bright Valesca, Eig.: K.J. Deleye

ZG: Fiquenza from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

Teven openklas, aantal deelnemers: 9

U 1, CAC-CACIB, BOB: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2: Alannah Megan v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer

U 3: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 4: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U: Fapie de Zandvijver, Eig.: R. Declerck

U: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels

ZG: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Enapay from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
ZG: Hera Frederique v. Schoonouwen, Eig.: F.E. Langendoen

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Ravenna v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer

U 2: Aisha Bär v. Yamagima, Eig.: E Noordzij-Rijkers
logo