Uitslagen van de 33e KCM in Zutphen

Hieronder alvast de uitslagen, de overige foto's volgen nog.

REUEN OPENKLAS
Keurmeester : Dhr. R. Frey (USA), aantal deelnemers 48 / absent 2


U 1: Bombay van de Turfhoeve, Eig.: G. de Keyzer

U 2: Castaar Du Jardin De L'Ours, Eig.: G.& C. de Jonge-De Wolf

U 3: Belle Isle's Newf’s I am Satisfaction, Eig.: A Ligtenberg

U 4: op verzoek verwijderd

U: De Hulpe’s Mister Bodo , Eig.: J.G.A. & L.M. Stommels

U: Skogbjǿrnen’s Lord Kane, Eig.: A. Sins

U: Abajomy Pavo van Borghende, Eig.: T.A. Hendriks & A.M.J.B. Derks

U: Poemba van het Knosselbos, Eig.: L. van Mourik-v.d. Veer
U: Enjy de la Mare aux Joncs, Eig.: J. Distate
U: Zjosh van Tiroca, Eig.: M. Seubring

U: Umi Bears Eros, Eig.: A.M.F. Lion

U: Whinner of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U: Orongo-Simba van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
U: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: A. Gautier-van Leuven

U: New Found Love’s Bickel, Eig.: E. & C. van den Berg

U: Boet van de Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

U: Raphael of the Weeping Willow LuxJK, Eig.: F.A. v. Hamont
U: Björnebandens Saint Louis Blue, Eig.: S. Jacobi

U: Bandit van ‘t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus

U: Otello Dako van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
U: Vaiper of the Weeping Willow, Eig.: C. Martherus
U: Babouch van Ulvawatri, Eig.: A. Dieltjens-Renders

U: Zazou van het Hoogveen, Eig.: I. Bonder-de Goede en Y. Hof en J. Bonder

ZG: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

ZG: Zulan van het Hoogveen, Eig.: R. Dijkstra

ZG: Heer Hunter van de Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zeegers
ZG: Amadeus Koda of the Yunty Bear, Eig.: C. Wijker
ZG: New Found Love’s Beach Boy Bimmer, Eig.: M. Zomer

ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. Pranger-van Bolderik & R. Pranger

ZG: Atilla Gábor van Borghende, Eig.: C. Hoogland
ZG: Xamor Belours of the Weeping Willow, Eig.: C. Martherus
ZG: Gandalf Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.C.A.H. Spruijt

ZG: Fleethills Mad Murdock, Eig.: M.A. Verweel

ZG: Zidane van de Goudkust , Eig.: H. v.d. Schoot

ZG: Jumac’s Jimoh Yahto van ’t Oude Bosch , Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

ZG: Eddies Cove van de Mosa Flu, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen

ZG: Jinim SOS v.d. Portlandse Beer, Eig.: J.G.A. & L.M. Stommels
ZG: Jamay Sunday Top van de Ekamp Hoeve, Eig.: F. Zomer

ZG: Pooh Bear's Eros , Eig.: W. Colijn
ZG: Krisiun Kaio van het Turfveld, Eig.: R.J.H. van Hees
ZG: Quintus van de Zwarte Gigantjes, Eig.: H. Lansink
ZG: Ulysse Des Oursons Du Vent, Eig.: J. Debatty & S. Laignel

ZG: Olivier Owen van het Knosselbos, Eig.: N.R. de Graaff-Posthumus
ZG: Black Bears Avenue's Kingly, Eig.: E. Schnarre

ZG: Morena’s Amigo-Bär, Eig.: H. & H.G. Busmann
ZG: Diesel van Rasta’s Home, Eig.: C.J. de Groot

ZG: Biarritz de Child of Brice, Eig.: K. Deleye

ZG: Emiel van Asbjørn, Eig.: A.M. de Neeff

REUEN KAMPIOENSKLAS
Keurmeester : Dhr. R. Frey (USA), aantal deelnemers 8


U 1, CAC, Clubwinnaar 2008: Kamp. Arthos vom Ermstal, Eig.: H. & C. Dückers

U 2, res. CAC: Kamp. High Secret Unavoidable, Eig.: C.& A. Piton

U 3: Kamp. Twillin Gate King of Helluland, Eig.: P.& M. Bogaerts

U 4: Kamp. Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: R.G.M. v. Doorn-Lakeman

U: Kamp. Aäron from Tibo's Rascals, Eig.: A.& A. Spitaels-Levèvre

U: Kamp. Ugly Bugly Des Oursons Du Vent , Eig. S. Wuyts

U: Kamp. Threepond’s Stroke of Luck, Eig.: M. Fischer & J. Wörner

U: Kamp. Ambassador van Borghende N.J.K., L.Ch., Eig.: M.& G. Hesen

REUEN JONGE HONDENKLAS
Keurmeester : Mevr. I. Kroos (Dtsl.), aantal deelnemers 12 / absent 2


U 1: Romanov v.d. Berenstal N., Zw.& Lux. J.K., Eig.: R.G.M. v. Doorn-Lakeman
U 2: Bears Cove’s High Speed, Eig.: G. & S. Dragon

U 3: Inary Iron vom Rosendahl NJK, Eig.: B. Graf & R. Molitor

U 4: Zoë’s Bruine Beer van het Turfveld , Eig.: A.A.M. Kuipers

U: Belle Isle's Newf’s Biggest Mistake, Eig.: E. Kraaneveld
ZG: Zenzi van het Turfveld, Eig.: J.M. van der Plaat

ZG: Dutchlab’s Bear Bonheur du Flint, Eig.: J. Koeman-Flinterman
ZG: Alaskaya off the Bagalalees, Eig.: T.L.T. Bach-van Pelt
ZG: Birsay of Orkney de Child of Brice, Eig.: L. Martin
ZG: Igor Pearl of the Sweet Lake, Eig.: M. Smeenk & M.N. Roor

ZG: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
ZG: Dutchlab’s Bear Fétiche, Eig.: J. Timmer

REUEN JEUGDKLAS
Keurmeester : Mevr. C. Van Dooren-Vonk, aantal deelnemers 14 / absent 1


U 1, beste jeugdhond: Bonaparte De La Pierre Aux Coqs, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

U 2: Badan Bennet van Borghende, Eig.: M. & N. Kroon

ZG 3: Cachorro De Mis Suenos Des Oursons Du Vent, Eig. S. Wuyts

ZG 4: Domingo van de Goudkust, Eig.: S. Boorsma

ZG: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M.A.J. de Jong-Pees

ZG: Jean Toots v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt & W. Kloot

ZG: Orsino Maci Della Casa del`Orso, Eig.: P. van Hees-Fox
ZG: Fedor Radek Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. & P.A. v.d. Beld

ZG: Fjerro from Newfy’s Fortune, Eig.: E. & D. van Berkel-Kersten

ZG: Frodo-Gandalf Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: H.J. ten Dam

ZG: Rostaam van Porte Amarre, Eig.: H.J. Jansen

ZG: James Dirkie Pearl of the Sweet Lake, Eig.: J. Ronk
ZG: Gentle, Eig.: K. van Walleghem
G: Cantero van de Goudkust, Eig.: J.D.M. ter Horst

REUEN BABYKLAS
Keurmeester : Mevr. J. van Velzen-Kool, aantal deelnemers 19 / absent 1


VB 1, beste baby: Brad Pitt Bär vom Gelderland, Eig.: M. Keuleers
VB 2: Gentleman van Ulvawatri, Eig.: A. Dieltjens-Renders
VB 3: Arnold Schwarzenegger Bär vom Gelderland, Eig.: fam. Stieglits
VB 4: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
VB: Garth from Tibo's Rascals, Eig.: A.& A. Spitaels-Levèvre

VB: Crazy Mr Elliot of the Yunty Bear, Eig.: C.M. van Dorp
VB: Charlie van het Goltenoord, Eig.: R. Dietzenbacher
VB: Black Bears Avenue’s November Rain, Eig.: T. Vroom
B: Chivu of the Yunty Bear, Eig.: J.A.J. Wiltink
B: Bagheera of the Weeping Willow, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
B: Geronimo van Ulvawatri, Eig.: B. van Guyse-de Wilde
B: Che Neuwfy Du Pas De Mer, Eig.: M. Keuleers
B: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
B: Newf Mermaid Georges, Eig.: K. van Walleghem

B: Chivas of the Yunty Bear, Eig.: J.C. Philippo
B: Queenslands Light My Fire, Eig.: J.& T. Steegstra
B: Dragonhearts Capri Capuccino Sonie, Eig.: G. Knab

B: Gabor from Tibo's Rascals, Eig.: K. Cansse K. & C. Coorevits
WB: Jason for Shadow’s Eternity, Eig.: E. Schnarre

REUEN PUPPYKLAS
Keurmeester : Mevr. I. Kroos (Dtsl.), aantal deelnemers 10

VB 1: Chendo-Chico v.’t Hunzedal, Eig.: A.H.Nijenhuis
VB 2: Mac Donald de Rocawini, Eig.: R. de Jong
VB 3: Mac's Carbon Copy de Rocawini, Eig.: E.M. Zeegers

VB 4: Pike du Coin de Menthe, Eig.: K. Deleye

VB: Grizzly Bear van Asbjørn, Eig.: C.M.T. Mosterman

VB: MacKenzie de Rocawini, Eig.: J. Huysman

B: Guus van Rasta's Home, Eig.: M.L.W. Bakker-de de Waal

B: Gabor Mac van Asbjørn, Eig.: A. Bennink-Dielemans
B: Mac Gregor de Rocawini, Eig.: J.C.M. Kuenen
B: Helios our Dream For Shadow`s Eternity , Eig.: H. & H-G. Busmann

REUEN VETERANENKLAS
Keurmeester : Dhr. J. Wauben, aantal deelnemers 3


U 1, beste veteraan: Kamp. Ferro van de Turfhoeve JW'00, W’03, Eig.: A.F.J.M. Bultman

U 2: Kamp. Sir Itam van het Hoogveen, CW ‘03, Eig.: J. Wesselink

U 3: Elkjar van de Dulver, Eig: J. & L. Stommels

TEVEN OPENKLAS
Keurmeester: Mevr. G. Brouwer, aantal deelnemers 44 / absent 8

U 1: Isis Victoria von Rosendahl NJK, Eig.: S. Jacobi
U 2: Black Bears Avenue’s La Belle Patty, Eig.: T. Vroom

U 3: Zenga of the End of the Line, Eig.: J.J. van Rijn & H.G. de Beer

U 4: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. van de Beek

U: Navaisha's Apache Onikéh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U: De Veldliggers Faith, Eig.: G.E. Hofs

U: Adinda Caresse van Borghende, Eig.: J.G. van Eerden-Lammers & A.A. v. Eerden

U: Englee van de Mosa Flu, Eig.: H. Vermeulen

U: Queenslands Ebony love from Adagio, Eig.: G.E. Hofs

U: Prinses Pip v.d. Berenstal, Eig.: C.S. Verhaag-van Dijk

U: Gracia Luna Berenbont, Eig.: A.J.J.M. Kroeze

U: Inky Lady van het Wijkse Bos, Eig.: R. Elsbeek

U: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U: Jolly Roger’s Just Born n'th USA, Eig.: A. & A.E. Kristoffers
U: Threepond’s Remember Belle LJK, Eig.: M. Fischer & J. Wörner
U: Xena van de Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham
U: Maureen O´Hara Bär vom Gelderland, Eig.: S. Kölher

U: Yvana Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins

U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zeegers

U: Azurra van de Dulver, Eig: A.M. de Haan-van Peer
ZG: Joska Cim Cheryl van de Ekamp Hoeve, Eig.: H. Oolders

ZG: Viënna Baila van Tiroca, Eig.: L. Decker

ZG: Shakira Cariño from Mariners Place, Eig.: B.M. Wijmans

ZG: Zazou of the End of the Line, Eig.: T. Gudde-Keijzer

ZG: Laga d'Empyrée, Eig.: R. Degeling

ZG: Queen Nora van het Knosselbos, Eig.: E. Snykers
ZG: Newetta’s Vanna, Eig.: J.M.M. Wisselink
ZG: Eldorado Guard’s of the Cauliground, Eig.: G. Cornet

ZG: New Angels Fidji, Eig.: A.& A. Spitaels-Levèvre

ZG: Eva-Zoë from the Black Horse, Eig.: E.M.M. Scheel-de Kruijf
ZG: Eeyore’s Deal With Kosa’s Place, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

ZG: Jazz Ebelle Ebony van de Bisschopsberg, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt & W. Kloot

ZG: Uanita Gaoz van Tiroca, Eig.: R. Degeling
ZG: Yes I Am Guard’s of the Cauliground, Eig.: G. Cornet

ZG: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork

ZG: Bear Kimberley v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt & W. Kloot

ZG: Izwatyawan Escort Girl, Eig.: E & M. Vreeker

ZG: Wonder of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
ZG: Chanel van Ulvawatri, Eig.: B. van Guyse-de Wilde

ZG: Izwatyawan Earth Angel, Eig.: S. Swaneveld-v.Pelt

G: Gigi Antonia Pearl of the Sweet Lake, Eig.: M. van der Have

G: Jikke van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
G: Alannah van de Dulver, Eig: A.M. de Haan-van Peer
G: Codha Chanouke van Schoonouwen, Eig.: J.F. van Diest

TEVEN KAMPIOENSKLAS
Keurmeester: Mevr. G. Brouwer, aantal deelnemers 7


U 1, CAC: Kamp. Umpa Lumpa Des Oursons Du Vent , Eig. S. Wuyts

U 2, res. CAC: Kamp. Merwediek’s Amazing Camilla NJK/JW’06, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen

U 3: Kamp.Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman

U 4: Kamp. Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U: Kamp. Hindi van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U: Nofretete Bär vom Gelderland, Eig.: S. Kölher, P. Bogaerts, T. Bantele
ZG: Kamp. My Big Dream Came True, Eig.: Y. & C. Ives- Lambregts

TEVEN JONGE HONDENKLAS
Keurmeester : Mevr. J. van Velzen-Kool, aantal deelnemers 27


U 1: Jessie from Mariners Place, Eig.: W. Theunissen

U 2: Zoë’s Vlinder van het Turfveld, Eig.: J. Wessels

U 3: Dynara Jelängerjelieber, Eig.: A. Kortleve
U 4: It’s Magic Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.C.A.H. Spruijt + S.G. Spruijt-v. Vliet
U: Ivy Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.C.A.H. Spruijt + A.R.E. Spruijt

U: Fleur de Lys from Mariners Place, Eig.: J. Munting-Nijboer

U: Ophelie Onyx van de Negerhut, Eig.: F. Tholenaar

U: Charlotte from Mariners Place, Eig.: S.M. Wijmans-Visser
U: Sunny van de Haspelse Heide, Eig.: J. Koster

U: Rose v.d. Berenstal, Eig.: H.M.J. Verhaag
ZG: Lola van de Haspelse Heide, Eig.: J. Koster
ZG: Coco Chanel van het Turfveld, Eig.: K.M. Wildeman

ZG: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman
ZG: Chimy van 't Stolzhof, Eig.: L.N. v. Bakkum

ZG: Indy Pearl of the Sweet Lake, Eig.: M. van der Have
ZG: Kaya van het Wijkse Bos, Eig.: M. Spaninks

ZG: Fuja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol Kats

ZG: Dutchlab’s Bear Fortune Cookie, Eig.: E.M. van Nimwegen
ZG: Jana von der Bernde, Eig.: M. & M. Stehning
ZG: Cenna van 't Stolzhof, Eig.: M.Reimes
ZG: Kimberly vom Allgäuer Bär, Eig.: fam. Stieglits

ZG: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG: Topper van de Haspelse Heide, Eig.: J. Koster

ZG: Fraulein Froane van Asbjørn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
G: Erynja Desva Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
G: Hûn Pippa v. Schoonouwen, Eig.: G.H.W. Griemelink
G: Hera Frederique v. Schoonouwen, Eig.: F.E. Langendoen

TEVEN JEUGDKLAS
Keurmeester : Dhr. J. Wauben, aantal deelnemers 29 / absent 2


U 1: Klaske van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 2: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark JW’07, Eig.: A.H.M. Hol

U 3: Bellice van de Turfhoeve, Eig.: J.J.M. de Lange & W. Colijn

U 4: Merwediek’s Bright Kyra, Eig.: A.S.A.M.Tholenaar-Langeveld

U: Navaisha's Choctaw Arankah, Eig.: M. de Zwijger & fokker
U: Delta Diva van de Goudkust, Eig.: M. Kroon

U: Britt van de Gasthuisbouwing, Eig.: J.S. Nieuwland J.S. Nieuwland
U: Navaisha's Choctaw Brown Eyed Girl, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U: Navaisha's Choctaw Bodhine, Eig.: N.W. Volmerink, & J. Krug

U: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan
U: Adanya van Tiroca, Eig.: M. Spaninks
U: Chanou Belle van het Turfveld, Eig.: A.E. Verschuur

ZG: Baily la Maravilla del Mundo, Eig: E. den Dikken

ZG: Fiquenza from Newfy’s Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

ZG: Zarrah-Benthe of the Weeping Willow, Eig.: H. Veldhuis

ZG: Merwediek’s Bright Valesca, Eig.: K. Deleye

ZG: Dyonne van de Goudkust, Eig.: M. Wijling
ZG: Binja Ikbendit, Eig.: D.M. Vonk
ZG: Geraldine Maja from the Black Horse, Eig.: P. Buijs
ZG: Fidaia Danah Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga-de Jong
ZG: Cuppendales Tabitha, Eig.: W.F. Janssen
ZG: Rosita van Porte Amarre, Eig.: M. Kempkes
ZG: Gladys Layka from the Black Horse, Eig.: J.F. Dijkhuis
ZG: Giggles from the Circus Bears, Eig.: E. & D. van Berkel-Kersten
ZG: Miss-Elli vom Allgäuer Bär, Eig.: fam. Stieglits
ZG: Harmony from the Bear Lake, Eig.: F.A.M.R. Vandevoorde + M. Deckers
ZG: Ferosa from Newfy’s Fortune, Eig.: M. Agterhuis
ZG: Mac Sunshine van Lösters, Eig.: F.B. Munsterman
G: Bi Bi King v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: G. van Oosten

TEVEN BABYKLAS
Keurmeester : Mevr. I. Kroos (Dtsl.), aantal deelnemers 17 / absent 2


VB 1: Carte Blanche des Oursons du Vent, Eig.: S. Laignel
VB 2: Izwatyawan Faith No More, Eig.: E & M. Vreeker
VB 3: Gittabear van Ulvawatri, Eig.: B. van Guyse-de Wilde
VB 4: Black Bears Avenue’s No No Nannet, Eig.: T. Vroom
VB: Chance of Lifetime des Oursons du Vent, Eig.: L. Martin
VB: Timberlands Bette Davis BvG, Eig.: S. Kölher
VB: Katrien of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
VB: Izwatyawan Flames of Paradise, Eig.: S. Swaneveld-v.Pelt
VB: Guccibear van Ulvawatri, Eig.: B. van Guyse-de Wilde
VB: Izwatyawan Friday on my Mind, Eig.: E & M. Vreeker

VB: Chic and Choc des Oursons du Vent, Eig.: F.A. v. Hamont
VB: Abbey, Eig.: P. Verrijdt & A. Verrijdt-Verhoeks

VB: Alicia Keys Bär vom Gelderland, Eig.: H. van Duijnhoven
VB: Guantanamo from Tibo's Rascals, Eig.: A.& A. Spitaels-Levèvre
B: Ashley, Eig.: P. Verrijdt & A. Verrijdt-Verhoeks
B: Coba of the Yunty Bear, Eig.: M. Driesse
WB: Vrouwe Arianne uit de Polderklei, Eig.: J.M.M. Verschoor

TEVEN PUPPYKLAS
Keurmeester : Mevr. C. Van Dooren-Vonk, aantal deelnemers 5


VB 1, beste pup: Bee Creeks Chicago Suntimes, Eig.: S. Laignel
VB 2: Kylie Minoque of the Weeping Willow, Eig.: A.J. Siegel-Drent

VB 3: Cleo Senna v.’t Hunzedal, Eig.: M. Schminnes-Ronde
VB 4: Gladys of the Thatch Roof, Eig.: J. Otten

B: Guanita Akira Kaya van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol Kats

TEVEN VETERANENKLAS
Keurmeester : Mevr. C. Van Dooren-Vonk, aantal deelnemers 8


U 1: Kamp. Eega Berenbont JW'00, CW02, W'03, Eig.: G.A. Somers

U 2: Happy Lady van de Berenstal, Eig.: F. Jorna

U 3: Kamp. Efia Flora van de Portlandse Beer, Eig.: A. Vuurman

U 4: Oak Folk’s Merel, Eig.: J. Plak

U: Eline Promise of Gold NVK, Eig. A. Nieuwland
U: Yasmine from Newfy’s Fortune, Eig.: M. Seubring
ZG: Alanis Jiska v.d. Hoepelhoeve, Eig.: C.Y. van Vliet
ZG: Antonia Diesel van de Hoepel Hoeve, Eig.: R. Korevaar
logo