Uitslagen CAC/CACIB Groningen

Uitslagen Groningen, 2-3-2008 CAC-CACIB. Keurmeester dhr. Paul Baelen (B)
Totaal ingeschreven newfoundlanders: 60

Puppyklas reuen, aantal deelnemers 2
VB1, Beste Pup: Mac’s Carbon Copy de Rocawini, Eig. : E.M. Zegers
VB2: Mac Intyre de Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

Openklas reuen, aantal deelnemers 12 / absent 1

U1 res.CAC/res.CACIB: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.v. Hamont

U2: Zazou v.h. Hoogveen, Eig.: I. Bonder-de Goede en Y. Hof en J. Bonder

U3:op verzoek verwijderd


U4: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U: Skogbjornens Lord Kane, Eig.: A. Sins

U: Jumac’s Jimoh Yahto v.’t Oude Bosch, Eig.: M.A. Weerkamp en A. Kuper

ZG: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

ZG: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L.v. Mourik-v.d. Veer en J.v. Mourik
ZG: Bobo v.h. Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Queenslands Bear Balou, Eig.: D.A. de Boer

G: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

Jongehondenklas reuen, aantal deelnemers 5 / absent 1

U1: Private Dancer Promise of Gold, Eig.: F.M.C. Peeters-Pollmann en R.A. Peeters

U2: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
ZG3: Blodwen Newfy du Pas de Mer, Eig.: M. Couvreur en P. v. Haeren-Wanten
ZG4: Dutchlab’s Bear Fétiche, Eig.: Dhr. & Mw. Timmer-Lesman

Jeugdklas reuen, aantal deelnemers 8
ZG1: Navaisha’s Choctaw Takodah, Eig.: M.de Jong-Pees en R.J.C de Jong
ZG2: Cameron of Happy Dream Valley, Eig.: P.v. Haren en C. Buyle
ZG3: Bonaparte de la Pierre aux Coqs, Eig. : Y. Hof

ZG4 : Jean Toots v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema en T.J.F. Zondervan
ZG: Fedor Radek Pro A’mor Fa’ti, Eig.: P.A. v.d. Beld

ZG: Frodo-Gandalf Pro A’mor Fa’ti, Eig.: H.J.ten Dam en E.M.ten Dam-Dammuller
G: Mac Phantom v. Lösters, Eig.: Wilhelm Gradl

Kampioensklas reuen, aantal deelnemers 1

U1 CAC/CACIB BOB: Aaron from Tibo’s Rascals, Eig.: A. Spitaels-Lefevre

Puppyklas teven, aantal deelnemers 1

B1: Guanita Akira Kaya v. Asbjorn, Eig.: E.H. Knol-Kats

Openklas teven, aantal deelnemers 17 / absent 2
U1 CAC/CACIB: Black Bears Avenues La Belle Patty, Eig. : T. Vroom en A. Vroom
U2 res.CAC/res.CACIB: Eeyore’s Deal With Kosa’s Place, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

U3 Beau v.’t Hunzedal, Eig.: J.H.v.d.Beek en G. v.d. Beek
U4: Belle Isle’s Newf’s Sea of Delight, Eig.: A. Ligtenberg

U: New Angels Fidji, Eig.: A. Spitaels-Lefevre

U: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U: Marit Bär v. Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers en C.B. Kloot-v.d. Stigt

U: Adinda Caresse v. Borghende, Eig. : J.G. v. Eerden-Lammers en A.A. v. Eerden
ZG: Belle Isle’s Newf’s Dark Rose, Eig.: A. Ligtenberg
ZG: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

ZG: Eva-Zoë from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel-de Kruijf
ZG: Joska Cim Cheryl v.d. Ekamp Hoeve, Eig.: H. Oolders
ZG: Yes I Am Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet

ZG: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
G: A Lady of Happy Dream Valley, Eig.: P.v. Haren

Jongehondenklas teven, aantal deelnemers 6

U1: Belle Isle’s Newf’s Angie, Eig.: A. Ligtenberg

ZG2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

ZG3: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels en R. Wessels

ZG4: Fu Ja Sjen Danaï v. Asbjorn, Eig.: E.H. Knol-Kats

ZG: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman
G: Erynja Desva Pro A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M.v.d. Beld-Dijkerman

Jeugdklas teven, aantal deelnemers 8

ZG1: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol
ZG2: Kassandra from Madivas, Eig.: M. Davids

ZG3: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan
ZG4: Mac Lorre v. Lösters, Eig. : G.J. Kamphuis
ZG: Bellice v.d. Turfhoeve, Eig.: J.J.M. de Lange en W. Colijn

ZG: Navaisha’s Choctaw Bodhine, Eig.: N.W. Volmerink en J. Krug
ZG: Navaisha’s Choctaw Brown Eyed Girl, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
G: Fidaia Danah Pro A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga-de Jong

logo