Uitslagen CAC Den Bosch, Dogachtigenshow

Dogachtigen - Den Bosch, 9-12-2007, CAC,
Keurmeester reuen: Dhr. F. Schweitser (CH) - Keurmeester teven: Dhr. T. Rüesch (CH)

Aantal inschrijvingen: 85

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 3

VB 1, Beste Baby: Gabor Mac van Asbjorn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
VB 2: Mac's Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers & C.B. v. Kloot-v. Stigt
B 3: Mac Gregor Copy De Rocawini, Eig: J.C.M. Kuenen

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 8

VB 1, Beste Pup: Frodo Gandalf Pro A’mor Fa’ti, Eig.: H.J. ten Dam
VB 2: Jamiro Io v. Aichemer Berg, Eig.: J. & S. Gongolsky

VB 3: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M.A.J. de Jong-Pees
VB 4: Bronco Django v. Tiroca, Eig.: L. de Graaf
VB: Caruso v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
B: Fedor Radek Pro-A'mor Fa'ti, Eig.: P.A. v.d. Beld
B: Calvados v.d. Turfhoeve, Eig.: C.C. Vis-Kools
B: Navaisha's Choctaw Motovato, Eig.: M. Strengers

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Bonaparte de la Pierre Aux Coqs, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
G: Fjerro from Newfy's Fortune, Eig.: E. & D. v. Berkel-Kersten

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 13

U 1, res. CAC: Zazou v.h. Hoogveen, Eig.: I. Bonder-de Goede en Y. Hof en J. Bonder

U 2: Zulan v.h. Hoogveen, Eig.: R. Dijkstra

U 3: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

U 4: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes
U: Zjosh v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U: Whinner of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

ZG: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot
ZG: Ich Bin der Michel v. Aichemer Berg, Eig.: D. Arns

ZG: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuijpers
ZG: Dutchlab's Bear Bonheur du Flint, Eig.: J. Koeman
ZG: Alaskaya off the Bagalalees, Eig.: T.L.T. Bach-van Pelt
ZG: Black Nose Dancer Bantu Lohbo, Eig.: M. Peeters

Reuen openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 2

U 1: op verzoek verwijderd
U 2: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 3: Leguardo Della Casa del'Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 4: Otello Dako v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U: Merwediek's Amazing Santo Arturo, Eig.: A. Pranger- v. Bolderik

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
ZG: Rebel of the Weeping Willow, Eig.: C.M.C. Robijns
ZG: Esthor from Newfy's Fortune, Eig.: E. & D. v. Berkel-Kersten

ZG: Bandit v. 't Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus

ZG: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers

ZG: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W. van Omme

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, CAC, BOB, 6e best in Show:

Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 2: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

Teven babyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1: Guanita Akira Kaya v. Asbjørn Eig.: E.H. Knol-Kats
B 2: Khira from Kobolds Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 2
VB 1: Navaisha's Choctaw Brown Eyed Girl, Eig.: E Noordzij-Rijkers
VB 2: Jenna-Milka v. Aichemer Berg, Eig.: S. Ebi
VB 3: Bellice v.d. Turfhoeve, Eig.: J.J.M. de Lange en W. Colijn
B 4: Fidaia Danah Pro-A'mor Fa'ti, Eig.: T. Idzinga
B: Giggles from the Circus Bears, Eig.: E. & D. v. Berkel-Kersten

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 6

ZG 1: Geraldine Maja from the Black Horse, Eig.: P. Buijs

ZG 2: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

ZG 3: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

ZG 4: Fiquenza from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
ZG: Jessie from Mariners Place, Eig.: W.C.M. Theunissen

G: Merwediek's Bright Kyra, Eig.: A.S.A.M. Tholenaar-Langerveld

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 1

ZG 1: Zenna v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

ZG 2: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

ZG 3: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

ZG 4: Fuja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol

ZG: Charlotte from Mariners Place, Eig.: S.M. Wijmans-Visser
ZG: Ivy Bob's Girl v. Aichemer Berg, Eig.: S. Ebi

ZG: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels

ZG: Dutchlab's Bear Pride of the North, Eig.: J.E. Rozema
G: Zhoraya-Kim-Karina v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
G: Dutchlab's Bear Fortune Cookie, Eig.: E.M. v. Nimwegen
G: Marah Oksana from House of Angel's, Eig.: A.A. v.d. Linden
G: Erynja Desva Pro-A'mor Fa'ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

Teven openklas, aantal deelnemers: 14 / absent: 2

U 1, Res. CAC: Adinda Caresse v. Borghende, Eig.: J.G. v. Eerden-Lammers

U 2: Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 3: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman

U 4: Zazou of the End of the Line, Eig.: T. Gudde-Keijzer

U: Jikke v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

U: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG: Eyanosa from Newfy's Fortune, Eig.: E. & D. v. Berkel-Kersten

ZG: Azurra v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer

ZG: Merwediek's Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
ZG: Wiesje v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp

ZG: Athea Ochtendrood, Eig.: S. Noordzij

ZG: Pomona d'Empyree, Eig.: S. Noordzij

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 2
U 1, CAC: Yasmine from Newfy's Fortune, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
U 2: Alanis Jiska v.d. Hoepelhoeve, Eig.: C.Y. van Vliet

1e bij de fokkerijgroepen, 2e in de groep van nakomelingen:

Zenna, Zazou en Zico v/t Hoogveen, Eig. fam. Hof
logo