Uitslagen CAC/CACIB AmsterdamWinner

Winner - Amsterdam 24-11-2007, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. J. Hiddes
Aantal inschrijvingen: 58

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1

VB 1, Beste Pup: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M.A.J. de Jong-Pees & R.J.C. de Jong
B: Calvados v.d. Turfhoeve, Eig.: C.C. Vis-Kools
B: Belle Isle's Newf's Wild Horses, Eig.: Ph.W. v. Aken en J.E.I. Fels

Reuen openklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, Winner'07, BOB, BIG 3:
Castaar du Jardin de l'Ours, Eig.: G. & Ch. de Jonge-De Wolf

U 2: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & W. Bles

U 3: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 4:op verzoek verwijderd


U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Orongo Simba v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U: Belle Isle's Newf's I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg
ZG: Diesel v. Rasta's Home, Eig.: C.J. de Groot

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1
U 1, Jeugdwinner'07: Geronimo Bär vom Schmölderpark, Eig.: A. Bultman
U 2: Orsino Maci Della Casa del'Orso, Eig.: P. v. Hees-Fox & R.J.H. v. Hees
ZG 3: Belle Isle's Newfs Biggest Mistake, Eig.: E.C. Kraaneveld

G: Sammy from Rimardiaro, Eig.: H. v.d. Linden & P. v.d. Linden-Ottens

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 2: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

U 3: Zazou v.h. Hoogveen, Eig.: I. Bonder-de Goede en Y. Hof en J. Bonder

ZG 4: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes

ZG: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
ZG: Joep v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3

U 1, res. CAC-CACIB: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U 2: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 3: Hanningfield Big Beam, Eig.: D. Hicks

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 3

VB 1: Navaisha's Choctaw Arankah, Eig.: M. de Zwijger & E Noordzij-Rijkers

B: Coco Chanel v.d. Goudkust, Eig.: W.P. v. Straaten-Frowein

B: Baily la Maravilla del Mundo, Eig.: E. den Dikken

Teven openklas, aantal deelnemers: 16 / absent: 6

U 1, CAC-CACIB, Winster'07: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman

U 2, res. CAC-CACIB: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 3: Belle Isle's Newf's Sea of Delight, Eig.: A.A.W. Ligtenberg & M. Koene

U 4: Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U: Merwediek's Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen

U: Adinda Caresse v. Borghende, Eig.: J.G. v. Eerden-Lammers & A.A. v. Eerden

U: Oxanne du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra

U: Eva Zoë from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel- de Kruijf

U: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork

ZG: Enapay from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 4

U 1, Jeugdwinster'07: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

U 2: Fiquenza from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

U 3: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 4: Merwediek's Bright Kyra, Eig.: A.S.A.M. Tholenaar-Langerveld

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1

U 1: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U 3: Zenna v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

ZG 4: Fuja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol

ZG: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels

1e bij de fokkerijgroepen:

Zenna, Zazou en Zico v/t Hoogveen, Eig. fam. Hof

logo