Uitslagen CAC/CACIB Bleiswijk

Bleiswijk, 3-11-2007, CAC-CACIB, Keurmeester: Mevr. I. Onstenk-Schenk
Aantal deelnemers: 65

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 1
B 1: Mac's Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M.Zegers & C.B. v. Kloot-v. Stigt

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: Calvados v.d. Turfhoeve, Eig.: C.C. Vis-Kools
B 2: Frodo-Gandalf Pro A'mor Fa'ti, Eig.: E.J.M ten Dam & E.M. ten Dam-Dammuller

Reuen openklas, aantal deelnemers: 7

U 1: CAC-CACIB BOB: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 2: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & W. Bles

U 4: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof

U:op verzoek verwijderd
ZG: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W. van Omme

G: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. v. Kloot-v. Stigt

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 7

U 1: res. CAC-CACIB Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 2: Whinner of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 3: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

ZG 4: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes

ZG: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
G: Sibaya Rego v.d. Haspelse Heide, Eig.: H.C.J. v.d. Laan
G: Chounic's Return to Sender, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 8
U 1: hiermee Nederlands jeugdkampioen: Inary Iron v. Rosendahl, Eig.: R. Molitor

ZG 2: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuijpers en R. Grijpma
G: Zenzi van het Turfveld, Eig.: J.M. v.d. Plaat

M: Sammy from Rimardiaro, Eig.: H. v.d. Linden & P v.d. Linden-Ottens

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 2: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

Teven babyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1: Beste Baby: Guanita Akira Kaya v. Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 8

VB 1: Beste Pup: Baily la Maravilla del Mundo, Eig.: E. den Dikken

VB 2: Coco Chanel v.d. Goudkust, Eig.: W.P. v. Straaten-Frowein
VB 3: Mac Lorre van Lösters, Eig.: G.J. Kamphuis

VB 4: Navaisha's Choctaw Arankah, Eig.: M. de Zwijger & E Noordzij-Rijkers
B: Nuschka from House of Angel's, Eig.: J.J.W. Verton & A.H. v. Dijk
B: Navaisha's Choctaw Amber, Eig.: J.L. de Ruiter
B: Mona-Lisa vom Algauer-Bär, Eig.: C.C.M. Wassenberg
B.: Adanya v. Tiroca, Eig.: M. Spaninks

Teven openklas, aantal deelnemers: 16 / absent: 1
U 1: CAC-CACIB: Hiermee Nederlands Kampioen:

Merwediek's Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
U 2: res.CAC-CACIB: Hiermee Nederlands Kampioen:

Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman

U 3: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 4: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman

U: Merwediek's Amazing Sem, Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeijen

U: Hester v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

U: Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Zenga of the End of the Line, Eig.: J.J. van Rijn
U: Dreams Come True Pro Amor Fati, Eig.: S.E. Schmocker
U: Zhoraya-Kim-Karina v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
ZG: Chounic's Lucy, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG: Bearkimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. & W. Kloot--v.d. Stigt
ZG: Annika Floor v.d. Goudkust, Eig.: L. v. Rijst
ZG: Henri + Eliza's Kuma, Eig.: M. Kempkes
G: Nisha vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 10

U 1: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U 2: Quattro Blues v.h. Knosselbos, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen

U 3: De Veldliggers Faith, Eig.: G.E. Hofs

U 4: Indira von der Bernde, Eig.: B. Boonen

ZG: Resi Swiss Made v.d. Berenstal, Eig.: C. de Ruiter
ZG: Carsja v.h. Kraaienveld, Eig.: M.C. v. Omme-Florijn

ZG: Jikke v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
ZG: Wieske of the Weeping Willow, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

ZG: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman
G: Marah Oksana from House of Angel's, Eig.: A.A. v.d. Linden

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 7
U 1: Isis Victoria von Rosendahl, Eig.: S. Jacobi

ZG 2: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J.A. Tholenaar

ZG 3: Fiquenza from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

ZG 4: Merwediek's Bright Kyra, Eig.: F.G.J.A. Tholenaar-Langerveld

ZG: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels

G: Fuja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol
G: Kaya v.h. Wijkse Bos, Eig.: M. Spaninks
logo