Uitslagen CAC Den Bosch, Dogachtigenshow

Den Bosch, Dogachtigenshow, 12-06-2005 CAC
Keurmeester reuen: dhr. J. Ramsing (DK), Keurmeester teven: mevr. C. v. Dooren
Aantal inschrijvingen 102

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 6
VB1: Queenslands Mister Gentle, Eig.: T. Houtzager
VB 2: Procyon v.h. Knosselbos, Eig.: N. Mahieu
VB 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
VB 4: Grenfell’s Crying in the Rain, Eig.: M. & E. Vreeker
VB: Navaisha’s Beothuk Brutus Marasz, Eig.: B. Bader
B: Thibeau of the Weeping Willow, Eig.: N. Delattre

Reuen veteranenklas: aantal deelnemers: 3

U 1, Beste veteraan: Dageraad v.d. Turfhoeve, Eig.: M. Peters-Backus
U 2: Amadeus v. Bernsteinsee, Eig.: Y. Hof
U 3: Oak Folks Magno Terra Nova, Eig.: L.J. & C.C. Vis-Kools

Reuen openklas: aantal deelnemers: 13 / absent: 2

U 1, res.CAC, Vanguard Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes

U 2: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 3: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
U 4: Cannon Bear’s Topping the Bill, Eig.: A. Ligtenberg

U: Feargal from Kobolds Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker
ZG: Amish du Jardin de l'Ours, Eig.: M. Desard
ZG: Diesel v. Rasta's Home, Eig.: C.J. de Groot
ZG: Xandokan from Bobo’s Home, Eig.: E. Vuylsteke

ZG: Max, Eig.: H. v. Baal

ZG: Arthos v. Ermstal, Eig.: H.& D. Duckers

G: Django Kodiac v.h. Berenparadijs, Eig.: E. den Dikken

Reuen jongehondenklas: aantal deelnemers: 12 / absent: 2
U 1, CAC, BOB: Goldbear’s Vermont, Eig.: C. & S. Ives-Turunen
U 2: Orongo Simba v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
U 3:op verzoek verwijderd
ZG 4: Umi bears Eros, Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker
ZG: Casper van Ulvawatri, Eig.: E. Vuylsteke
ZG: Onyx Olando v. Tiroca, Eig.: G. Boerstra
G: Amor, Eig.: J.J.C. Verhorst
G: Pooh Bear’s Duncan, Eig.: D.J. Vrolijk
G: Reno v.’t Stolzhof, Eig.: I. Wirbals
G: Mill Dream’s Mio Diesel, Eig.: G.E. Hofs

Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 2
ZG 1: Newetta’s Undercover Agent, Eig.: A. Vreys
ZG 2: First Impression v.d. Newfysingel, Eig.: M.E.F. v. Santvoort
ZG 3: Nedetto Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat
ZG 4: Vasca Dagama Bär v. Ortenau, Eig.: H.& D. Duckers

G: Bandit v.’t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus
G: Hun from Kobolds Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker
Geen beoordeling: Chatkantarra Odin, Eig.: C. Severins

Reuen fokkersklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Otello Dako v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 2: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: W.D. & J. Stocks

Reuen Kampioensklas, aantal deelnemers 1 / absent: 1

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 4
VB 1: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
VB 2: Anouk Moos v.d. Wouden, Eig.: J.J.C. Verhorst
VB 3: Sammy from Brenco’s Barn, Eig.: A. Radema
VB 4: Dianah, Eig.: K. Deleye

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1: Felicia v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
U 2: Raisa v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof

Teven openklas, aantal deelnemers: 22 / absent: 7

U 1, CAC: Izwatyawan Black Widow, Eig.: M. Vreeker
U 2: Gracia Luna Berenbont, Eig.: A.J.J.M. Kroeze

U 3: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U 4: Nostra v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp

U: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Bieke from the Stock of Cattle, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen
U: Indy v.h. Knosselbos, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen
U: Björka v.h. Turfveld, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

U: Mi Abishakira Della Casa del'Orso, Eig.: M.R.M. Prins
ZG: Juno v.h. Turfveld, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper
ZG: Bella from Constanza's Home, Eig.: E. de Jong
ZG.: Freule Esta Pearl of the Sweet Lake, Eig.: T. Bach

ZG: Comtessa from the Bear Lake, Eig.: fam. Pijnenburg

G: Hera v.d. Wässernach, Eig.: S. Noordzij
G: Eboney v.h. Fariahof, Eig.: N.W. Volmerink

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 2

U 1: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U 2: Out of Eleven v. Tiroca, Eig.: N.G. Bakker
ZG 3: Ormana of the Weeping Willow, Eig.: G. Boerstra
ZG 4: Ulyssa Yara v.d. Goudkust, Eig.: D. de Vente

ZG: Mill Dream’s Mio Matcheka, Eig.: B. & G. v.d. Vegt
ZG: Ulani v.d. Goudkust, Eig.: M. Kroon
ZG: Amy, Eig.: J.A.H. v. Loon

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 17 / absent: 4

U 1, res.CAC: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman

U 2: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Wiesje v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 4: Dolly, Eig.: M. Herman

ZG: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Eeyore’s Dream Come True, Eig.: S. Nielson

ZG: Coco Chanel from Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

ZG: Hester v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
ZG: Proud Jada v. Tiroca, Eig.: H.E.T.W. v.d. Berk-Geboers

ZG: Doeske v.h. Knuffeloord, Eig.: K. Deleye
ZG: Eeyore’s Deja Vu, Eig.: J.C. v.d. Werf & A. v.d. Niet
G: Damita from Newfy’s Fortune, Eig.: J.J.C. Verhorst
G: Newetta's Vanna for the Black Wain, Eig.: J.M.M. Wisselink-Alders

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1 / absent: 1
logo