Tentoonstelling Luxemburg
2 september 2007: Tentoonstelling Luxemburg
Keurmeester: Mr Jürgen Franken (D)
Reuen kampioensklas:
U1, CAC,Luxemburg Kampioen: Ambassador van Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
U2, CACL Res.; Ch. Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: Renate & Jos van Doorn
Reuen openklas bruin:
U3: Poemba van het Knosselbos, Eig.: L van Mourik van der Veer
U4: Bouke fan de Bearehûntsjes, Eig.: A. Bultman
Reuen openklas wit-zwart:
U3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: Frans van Hamont en Wijnand Bles
Reuen jeugdklas:
U1, Beste Jeugdhond van het ras, in de erering "Beste Jeugdreu van de Show" en tevens hierbij Luxembourg Jeugd Kampioen: Jgd. Ch. Romanov van de Berenstal, Eig.: Renate & Jos van Doorn
ZG2: Zoë’s Bruine Beer van het Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers en R. Grijpma
Teven openklas bruin
U2: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij
U3: Merwediek's Amazing Camilla, Eig.: H. van Damme
Teven tussenklas
U4: v. Nikita’s Berenbrigade Ocean Sun, Eig.: E. Noordzij
Teven jeugdklas
U1, Luxemburgs Jeugd Kampioen: Zoë's Vlinder v/h Turfveld, Eig.: Richard en Inge Wessels
2 september 2007: Tentoonstelling Luxemburg
Keurmeester: Mr Jürgen Franken (D)
Reuen kampioensklas:
U1, CAC,Luxemburg Kampioen: Ambassador van Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
U2, CACL Res.; Ch. Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: Renate & Jos van Doorn
Reuen openklas bruin:
U3: Poemba van het Knosselbos, Eig.: L van Mourik van der Veer
U4: Bouke fan de Bearehûntsjes, Eig.: A. Bultman
Reuen openklas wit-zwart:
U3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: Frans van Hamont en Wijnand Bles
Reuen jeugdklas:
U1, Beste Jeugdhond van het ras, in de erering "Beste Jeugdreu van de Show" en tevens hierbij Luxembourg Jeugd Kampioen: Jgd. Ch. Romanov van de Berenstal, Eig.: Renate & Jos van Doorn
ZG2: Zoë’s Bruine Beer van het Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers en R. Grijpma
Teven openklas bruin
U2: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij
U3: Merwediek's Amazing Camilla, Eig.: H. van Damme
Teven tussenklas
U4: v. Nikita’s Berenbrigade Ocean Sun, Eig.: E. Noordzij
Teven jeugdklas
U1, Luxemburgs Jeugd Kampioen: Zoë's Vlinder v/h Turfveld, Eig.: Richard en Inge Wessels