Uitslagen CAC/CACIB Rotterdam

Goes, 22-04-2007, CAC-CACIB, Keurmeester: mevr. W. v. Deyl Rotterdam, 25-08-2007, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. C. Jouanchicot (Frankrijk)
Aantal inschrijvingen 56

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Gabor of the Heath Lake, Eig.: E. Vuylsteke

Reuen openklas, aantal deelnemers: 6

U 1, Res. CAC-CACIB, Aäron from Tibo's Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre

U 2: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof

U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont

U 4: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. & J. van Mourik
U: Eddies Cove v.d. Mosa Flu, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
ZG: Gandalf Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.C.A.H. Spruijt

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 4
U 1, CAC-CACIB: Björnebandens Saint Louis Blue, Eig.: S. Jacobi

U 2: Belle Isle's Newf's I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg
U 3: Biarritz de Child of Brice, Eig.: K.J. Deleye

U 4: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 8
U 1: Inary Iron von Rosendahl, Eig.: R. Molitor

U 2: Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma
U 3: Vercordia's Florian, Eig.: A.P. v. Doremalen & E. v.d. Casteele
U 4: From Cordie Creek Figaro, Eig.: E. Vuylsteke

U: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
ZG: Sibaya Rego v.d. Haspelse Heide, Eig.: H.C.J. v.d. Laan

ZG: Sammy from Rimardiaro, Eig.: H. van der Linden & P v.d. Linden-Ottens
ZG: Crespo van 't Stolzhof, Eig.: J.B. Blom

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

Teven babyklas, aantal deelnemers: 4
VB 1, Beste Baby: Navaisha's Choctaw Arankah, Eig.: M. de Zwijger & E Noordzij-Rijkers
VB 2: Navaisha's Choctaw Brown Eyed Girl, Eig.: E Noordzij-Rijkers
VB 3: Navaisha's Choctaw Amber, Eig.: J.L. de Ruiter
VB 4: Cuppendales Tabitha, Eig.: W.F. Janssen

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1: Merwediek's Bright Kyra, A.S.A.M. Tholenaar-Langeveld
VB 2: Merwediek's Bright Valesca, Eig.: K.J. Deleye

Teven openklas, aantal deelnemers: 14 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB, BOB: Chatkantarra Papala Pksape Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U 2, res. CAC-CACIB: Belle Isle's Newf's Sea of Delight, Eig.: A.A.W. Ligtenberg & M. Koene

U 3: Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 4: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U: Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U: Blossom v. ’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U: Jessie from Mariner's Place, Eig.: N.W. Volmerink & J. Krug

U: Ashlee, Eig.: W.F. Janssen

U: Merwediek's Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
U: Chounic's Lucy, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG: Laga d'Empyree, Eig.: R. Degeling

ZG: Uanita Gaoz v. Tiroca, Eig.: R. Degeling

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1

ZG 1: Zenna v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

ZG 2: New Angels Fidji, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre
ZG 3: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG 4: Zenga of the End of the Line, Eig.: J.J. van Rijn

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 9
U 1: Iris Victoria von Rosendahl, Eig.: S. Jacobi

U 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C.& P. Doldersum-Benjamins

U 3: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: J. & R. Wessels

U 4: Resi Swiss Made v.d. Berenstal, Eig.: C. de Ruiter
ZG: Yvana Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins
ZG: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

ZG: Fuja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol
ZG: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J.A. Tholenaar
G: Indra Ica from Mariners Place, Eig.: M.G. de Boer & G.M. Wilschut

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Milena Victoria Della Casa del'Orso, Eig.: S. Jacobi

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Hiermee Nederlands Veteranenkampioen: Eline Promise of Gold, Eig. A. Nieuwland
logo