Uitslagen CAC/CACIB Berghem

Berghem, 29-05-2005, CAC-CACIB, Keurmeester: dhr. P. Roosenboom.
Aantal inschrijvingen 39

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Queenslands Mister Gentle, Eig.: T. Houtzager

Reuen openklas, aantal deelnemers: 9

U 1, CAC-CACIB, BOB: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 2, res.CAC-CACIB: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
U 3: Amish du Jardin de l'Ours, Eig.: M. Desard

U 4: Tiamo v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman
U: Cannon Bear’s Topping the Bill, Eig.: A. Ligtenberg

U: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig:: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
U: Aragon Ochtendrood, Eig.: P.A.C. Sanders

ZG: Djerba v.d. Turfhoeve, Eig.: G.& E. de Keyzer-v. Endert

ZG: Chatkantarra Luque, Eig.: M. Franken

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof
ZG 2: Umi bears Eros, Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker
ZG 3: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Vidar S. v.h. Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel
U 2: First Impression v.d. Newfysingel, Eig.: M.E.F. v. Santvoort

Teven openklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 2
U 1: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman
U 2: Xhayenne from Bobo’s Home, Eig.: M. Peters-Backus
U 3: Belle Isle's Newf's Dark Rose, Eig.: A. Ligtenberg

U 4: Izwatyawan Black Widow, Eig.: M. Vreeker

U: Fleur v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG: Especially Eyore off Kosa's Place, Eig.: E.V.Zwaag-Verhagen

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 6

U 1: Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2: Englee vd Mosa Flu, Eig.: H. Vermeulen
U 3: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG 4: Nalle v. Tiroca, Eig.: H. Pol en A. Paulissen
ZG: Serra-Do-Mar Chuma, Eig.: H. Pol en A. Paulissen
G: High Secret Unexpected, Eig.: M. Franken

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1
U 1: Wiske v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

U 2: Beau v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U 3: Mi Abishakira Della Casa del'Orso, Eig.: M.R.M. Prins

U 4: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman

ZG: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y. Buijvoets

ZG: Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer, Eig.: M. Davids

Teven kampioensklas, Aantal deelnemers: 2
U 1, CAC-CACIB: Tosca v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
U 2, res.CAC-CACIB: Ashley v. Lautestal, Eig.: P. Ludes
logo