Uitslagen KCM NNFC Apeldoorn

Apeldoorn KCM 01-06-2019
Keurmeester reuen: Mevr. W. van Dijk
Keurmeester teven: : Dhr. H. Hoenderken
Aantal deelnemers: 74

 

Reuen jongste puppyklas
aantal deelnemers: 1

VB 1: Beste jongste pup
Ollie Romanov Jelangerjelieber,
Eig.: L. de Feijter

Reuen puppyklas
aantal deelnemers: 1

VB 1: Ti Amo Puro Sogno Dark,
Eig.: E. Bijkerk

Reuen jeugdklas
aantal deelnemers: 6

U 1: res. CAC, beste jeugdhond,
Neska Polita's Name Me Fumagalli,
Eig.: L. Bolt

U 2: Leroy Brown In De Oude Vrijheid,
Eig.: A. Klerks

U 3: Wytze v.h. Wijkse Bos,
Eig.: C. Farenhout & A. Kleinjan

ZG 4: Totos Cyganskie Niedzwiadki,
Eig.: L. de Feijter & H. de Ruiter

ZG: Freedom Baloe uit het Berenbos,
Eig.: M. v. Mullem

NTB: Vercordia’s Rico,
Eig.: C. Bosma

Reuen tussenklas
aantal deelnemers: 3

U 1: Dartagnon’s Digit v.h. Wilmershof,,
Eig.: R. Disch & G.J. Stinenbosch
U 2: Vinchenzo v.h. Korenbloempad,
Eig.: R. Degeling

ZG: 3 Van de Bonte Beren Homer,
Eig.: M. Vos

Reuen gebruiksklas
aantal deelnemers: 1

U 1: Beste gebruiks hond
Tiamo v.d. Portlandse Beer,
Eig.: E. Bijkerk

Reuen openklas
aantal deelnemers: 12 / absent: 1
U 1: Peace For Bhodi uut oons Berehuus,
Eig.: H. van Lente

U 2: Chopin Florian v.h. Wilmershof,
Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines

U 3: Forever Black Magic v.h. Reeshof,
Eig.: J.E.G. v. Abeelen

U 4: Percy-Odin De Zandvijver,
Eig: J.E. van der Straten

U: Badly Drawn Boy. v. Tiroca,
Eig.: L. de Feijter

U: Auke v.h. Hoogveen,
Eig.: J. Lammerts-v. Bueren

ZG: Bruce van het Korenbloempad,
Eig.: R. Degeling

ZG: Akvian Song Ungaro,
Eig.: C.J. Timman

ZG: Urban v.h. Wijkse Bos,
Eig.: R. van Harn

ZG: Carlos Romanov Jelängerjelieber,
Eig.: R. Mandersloot

ZG: Onyx Pro A'mor Fa'ti,
Eig.: Y.W. Pranger

Reuen kampioensklas
aantal deelnemers: 5

U 1: CAC
Bauke v.h. Hoogveen,,
Eig.: K. Wens

U 2: Aschwin Hearts of Kings and Queens,
Eig.: M. Hesen- Coppers

U 3: Ursus Arctos v.d. Waterschans,
Eig.: J.B. Janusz-van Ussen

U 4: Oasis v.h. Korenbloempad,
Eig.: C.C.W. Kuin

U: Zenit Degli Angeli Neri,
Eig.: E. Bruno

Reuen veteranenklas
aantal deelnemers: 2

U 1: Beste veteraan,
Jelani-Shami Pro-A’mor Fa’ti,
Eig.: M. Peters-Backus

U 2: Adit Kane v.d. Drentse Beren,
Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven jongste puppenklas
aantal deelnemers: 2

VB 1: Olympic Girly Jelängerjelieber,
Eig.: P. Fieman

VB 2: Rafiki Dreamblack,
Eig..: J. Verweijmeren

Teven puppyklas
aantal deelnemers: 4

VB 1: Beste pup
Ti Amo Puro Sogno Dream,
Eig..: L.D. de Jong

VB 2: Ti Amo Puro Sogno Nightmare,
Eig.: E. Bijkerk

VB 3: Oops de la Contrée du Milieu,
Eig.: P. Fieman

B 4: O Peppermint Tea de la Contrée du
Milieu, Eig.: J.J. Lamain

Teven jeugdklas
aantal deelnemers: 14

U 1: River Dance v.d. Turfhoeve,
Eig.: L. Wauben-Sinkovec

U 2: Pjimme,
Eig.: K.N. Holtrop & D.A.A.M. Mijland

U 3: Fleur Girly Jelängerjelieber,
Eig.: P. & S. Fieman

U 4: Athena van de Turfhoeve,
Eig.: H.A. Wennink-de Wit

U: Derbyshire Mac Tafra van Thamen,
Eig.: F.H. Zondervan-Dillema &
T.J.F. Zondervan

U: Mablaika’s River Blue Mountain,
Eig.: J. Verton

ZG: Yentle v.h. Korenbloempad,
Eig.: A. Braber

ZG: Boogie Woogie v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman

ZG: Claske v.h. Hoogveen,
Eig.: M. Koning-Hof

G: Willeke v.h. Wijkse Bos,
Eig.: A. Dibbits

G: Radar Love v.d. Bloemenjungle,
Eig..: M. Kuijper

G: Mablaika's Raicha Red Roses,
Eig.: J. & J. Plessers-Tuller

G: Evita Peron Black Bärchen von der
Fluchtburcht, Eig.: E.M. Zegers

Teven tussenklas
aantal deelnemers: 5 – absent: 2

U 1: res. CAC
Steady as a Rock vom Burgseeli,
Eig.: G.E. Hofs

U 2: Domino’s Mimi van het Wilmershof,
Eig.: R. Disch & G.J. Stinenbosch

U 3: Danca v.h. Wilmershof,
Eig.: A. en C. Gebbink

Teven openklas
aantal deelnemers: 10

U 1: Florence v.h. Korenbloempad,
Eig.: A.H.M. Hol

U 2: Shanti v.d. Turfhoeve,
Eig.: L. Wauben-Sinkovec

U 3: Glowi Neufibär vom Rhein,,
Eig.: D. Uebelhart

U 4: Jazz-Jhana Bar vom Escherhof,
Eig.: P. & S. Fieman

U: Zoe Degli Angeli Neri,
Eig.: E. Bruno

U: Thickish Newfoundland Looking for an
Angel, Eig.: X. Pranger

U: Candy Merel Jelängerjelieber,
Eig.: M.R.M. Kortleve-Prins

U: Khyro's Soul Pure Dream,
Eig.: E. Bijkerk

ZG: Josephina Askado,
Eig.: M. Kuijper

ZG: Caithlyn Merel Jelängerjelieber,
Eig.: J.J. Lamain

Teven kampioensklas
aantal deelnemers: 4

U 1: CAC, BOB
Camée v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman

U 2: Mileoak Kafoozalum,
Eig.: C.A.S. Hulzing

U 3: Cheyenne-Jazz Mac Tafra van Thamen,
Eig.: F.H. Zondervan-Dillema &
T.J.F. Zondervan

U 4: Satisfy Girly Jelängerjelieber,
Eig.: M.R.M. Prins

Teven veteranenklas
aantal deelnemers: 4

U 1: Fay v.’t Stolzhof,
Eig.: R. Disch & G.J. Stinenbosch

U 2: Dara v. Borghende,
Eig.: J.G. van Eerden- Lammers

ZG 3: Kadischa Vivan Los Novios,
Eig.: J. & J. Plessers-Tuller

ZG 4: Henri und Eliza’s Lesley,
Eig.: D. Uebelhart

Koppelklasse:
1: Degli Angeli Neri
2: van het Wilmershof

Fokkerijklasse
1: van het Wilmershof
2: van het Korenbloempad

Nakomelingenklasse
1: van het Korenbloempad

logo