Uitslagen World Dog Show Amsterdam

WDS Amsterdam 12-08-2018
CAC-CACIB
Keurmeester reuen: João Vasco Poças (PT)
Keurmeester treven: Petr Rehanek (CZ)
Aantal deelnemers: 81

Reuen babyklas
aantal deelnemers: 1

VB 1: Bikkjehaugen’s Rhinestone,
Eig.: J. Unger

Reuen jeugdklas
aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1: Beste jeugdhond
Chronos of Sweet Dark Caramel,
Eig.: Lacop Catalin Piper

U 2: Newetta’s, Tatooed As A Masterpiece
Eig.: M.U. Ramsing

U 3: Ursinus Velutus Dark Command,
Eig.: S. Delacroix

ZG 4: Starry Town Pel Un Pan,
Eig.: Gianfranco Battistuzzi

ZG: Casper of Sweet Dark Caramel,
Eig.: Mihai Mihail

ZG: Ulligårdens Enzo,
Eig.: J. Unger

ZG: Wise Mowin v. Rosendahl,
Eig.: R. Dietzenbacher

G: Heart of Dark Angels Fellow for Life
Eig.: H. Rademacher

G: North West River de la Foret
d´Innamuramentu
Eig.: C. Triboult

V: Thickish Newfoundland Magic of Oz for
Trinashores,
Eig.: Jeni Giambona

Reuen tussenklas
aantal deelnemers: 5 / absent: 2

U 1: New Angels Pacific Black Pearl,
Eig.: A. Ritter

U 2: Nirvana de la Baie de Pempoul,
Eig.: P. Le Rest

U 3: King of Helluland Kennedy,
Eig.: S. Krockova

Reuen openklas
aantal deelnemers: 9 / absent: 4

U 1: Little Luis de la Baie de Pempoul,
Eig.: P. Le Rest

U 2: King of Helluland Great I Am,
Eig.: S. Krockova

U 3: Newruff Centurions Army at Alcaro,
Eig.: L. Danson

ZG 4: Bavarian Teddys Big Foot In The Snow,
Eig.: J-B. Carré

G: Belle Isle's Newf's Far Away Eyes,
Eig.: R.A. v.d. Beek

Reuen kampioensklas
aantal deelnemers: 9 / absent: 3

U 1: CAC-CACIB BOB
Ursinus Velutus Zesty Guy,
Eig.: Z. Bartus

U 2: res. CAC, res. CACIB
King of Helluland You are the Best,
Eig.: S. Krockova

U 3: Skippers Zero Zero Seven,
Eig.: Agnes Lukacz

U 4: Mount Pearl’s Haakon,
Eig.: H. Lauer

U: Moonshinelover's Dark Knight,
Eig.: R. Mahler

ZG: Gio Lucky Black Koralle,
Eig.: Alfred Hollesch

Reuen veteranenklas
aantal deelnemers: 1

U 1: CAC, Beste veteraan, Hiermee
Nederlands Veteranen kampioen
Newetta's Uffe Royal,
Eig.: M.U. Ramsing

U 2: Cape Lewisporte Highway Patrol,
Eig.: J. & D. Counotte-de Vree

U 3: Adit Kane v.d. Drentse Beren,
Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven jongste puppenklas
aantal deelnemers: 1

VB 1: Beste jongste pup
Oolums Boomerang With Jacshiva',
Eig.: Hugo A. Ferreira

Teven puppyklas
aantal deelnemers: 3

VB 1: Beste pup
Fleur Girly Jelängerjelieber,
Eig.: P. & S. Fieman

VB 2: Gilli Savage Blow,
Eig.: Martin Dudek

VB 3 Oraya du Domaine du Taennchel,
Eig.: R. Bloem-Lubbes

Teven jeugdklas
aantal deelnemers: 7

U 1: Twillin Gate Queen of My Heart,
Eig.: Alfred Hollesch

U 2: Ursinus Velutus Dark Command,
Eig.: O. Fantur

U 3: Jazz-Jhana Bar vom Escherhof,
Eig.: P. & S. Fieman

U 4: Black Bears Avenues Xolance,
Eig.: T. Vroom

ZG: Catrina Cooper de Jacshiva,
Eig.: Hugo A. Ferreira

ZG: Newetta’s Unique Design In B And W,
Eig.: M.U. Ramsing

ZG: Mississippi-Missouri Cassia,
Eig.: A. Rapeanu

Teven tussenklas
aantal deelnemers: 4

U 1: Oukaya Forever Maddy Princess,
Eig.: J. Guimier

U 2: New Angels Part Time Lover,
Eig.: D. Dhyne-Haeck

U 3: Ella Savage Blow,
Eig.: Martin Dudek

ZG 4: Mount Pearl’s Luscious Lemonade,
Eig.: P., S. & G. Niemann

Teven Openklas
aantal deelnemers: 13 / absent: 3

U 1: res. CAC, res. CACIB
Daybreakers Bewitched By Her Spell,
Eig.: M. Ziolkowski

U 2: Mystic des Terres de Sevigne,
Eig.: V. Foullet

U 3: Fairweathers Busy Being Famous,
Eig.: B. Thewissen

U 4: Austral Winds Dolce Amore,
Eig.: V. Bedos

ZG: Birra v.d. Knijpsbrug,
Eig.: R.A. v.d. Beek

ZG: Je t´Aimais Je t´Aime et Je t´Aimerai de
l´Iliade et l´Odyssée,
Eig.: M.P. Delaunay

ZG: Larkharbour Silver Dawn,
Eig.: S. Mills

ZG: Piternyuf Dire Straits,
Eig.: A. Rapeanu

ZG: Unique v. Rosendahl,
Eig.: C.A.S. Hulzing

ZG: Victoria degli Angeli Neri,
Eig.: E. Bruno

Teven kampioensklas
aantal deelnemers: 13 / absent: 2

U 1: CAC-CACIB
Skippers X-Factor,
Eig.: O. Fantur

U 2: The She Bee Stinging Laila Ali at Imperial
Stout, Eig.: C. Priori

U 3: Seabrooks Magic Moment,
Eig.: S. Krockova

U 4: Cape Lewisporte Navigate to Star,
Eig.: J. Counotte

U: Aina Queen of My Life de Jacshiva,
Eig.: Hugo A. Ferreira

U: King of Helluland Edge of Glory for
Morrelham, Eig.: C. Morrell

U: La Framboise de la Terre des Ours,
Eig.: C. Vernet

U: Mileoak Kafoozalum,
Eig.: C.A.S. Hulzing

U: Monte Rosa vom Burgseeli,
Eig.: S.E. Schmocker

U: Newetta’s Goldwing,
Eig.: M.U. Ramsing

ZG: Sandbears Back N´Business,
Eig.: Maki Toshikazu

Teven veteranenklas
aantal deelnemers: 2

U 1: Hiermee
Nederlands Veteranen kampioen
Moonshinelover's Valhalla-Freya,
Eig.: M. Krohn

U 2: Newetta's Barbie in Black&white,
Eig.: M.U. Ramsing

logo