Uitslagen CAC/CACIB Echt
Echt, 30-06-2007, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. E. Wieldraaier>
Aantal inschrijvingen 33
Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Fjerro from Newfy's Fortune, Eig.: E & D. v. Berkel-Kersten
Reuen openklas, aantal deelnemers: 7
U 1, CAC-CACIB, BOB: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 2, res. CAC-CACIB: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
U 3: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof
U 4: Benny Bär v. Yamagima, Eig.: H. Kunkel
ZG: Krisiun Kaio v.h. Turfveld, Eig.: R.J.H. v. Hees
ZG: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. & J. van Mourik
ZG: Troy from Mariner's Place, Eig.: F.S. Wijmans
Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1
U 1: Jumac's Jimoh Yahto v. 't Oude Bosch, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper
ZG 2: Joep v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
U 2: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes
ZG 3: Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma
Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste pup: Fiquenza from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
VB 2: Fairlady from Tibo's Rascals, Eig.: Goessens
Teven openklas, aantal deelnemers: 6
U 1, CAC-CACIB: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 2, res. CAC-CACIB: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork
U 3: Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U 4: Ashlee, Eig.: W.F. Janssen
U: Azurra v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer
ZG: Amazing Maxi Ladi la Swing, Eig.: S.M. Wijmans-Visser
Teven jongehondenklas, aantal deelnemers:
U 1: Merwediek's Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
ZG 2: Eyanosa from Newfy's Fortune, Eig.: E & D. v. Berkel-Kersten
ZG 3: Enapay from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein & D. v. Berkel-Kersten
ZG 4: Jikke v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1
U 1: Zenna v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
U 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C.& P. Doldersum-Benjamins
U 3: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: J. & R. Wessels
ZG 4: Jade v.d. Portlandse Beer, Eig.: J. ter Meer
G: Indra Ica from Mariners Place, Eig.: M.G. de Boer
Echt, 30-06-2007, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. E. Wieldraaier>
Aantal inschrijvingen 33
Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Fjerro from Newfy's Fortune, Eig.: E & D. v. Berkel-Kersten
Reuen openklas, aantal deelnemers: 7
U 1, CAC-CACIB, BOB: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 2, res. CAC-CACIB: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
U 3: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof
U 4: Benny Bär v. Yamagima, Eig.: H. Kunkel
ZG: Krisiun Kaio v.h. Turfveld, Eig.: R.J.H. v. Hees
ZG: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. & J. van Mourik
ZG: Troy from Mariner's Place, Eig.: F.S. Wijmans
Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1
U 1: Jumac's Jimoh Yahto v. 't Oude Bosch, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper
ZG 2: Joep v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
U 2: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes
ZG 3: Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma
Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste pup: Fiquenza from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
VB 2: Fairlady from Tibo's Rascals, Eig.: Goessens
Teven openklas, aantal deelnemers: 6
U 1, CAC-CACIB: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 2, res. CAC-CACIB: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork
U 3: Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U 4: Ashlee, Eig.: W.F. Janssen
U: Azurra v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer
ZG: Amazing Maxi Ladi la Swing, Eig.: S.M. Wijmans-Visser
Teven jongehondenklas, aantal deelnemers:
U 1: Merwediek's Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
ZG 2: Eyanosa from Newfy's Fortune, Eig.: E & D. v. Berkel-Kersten
ZG 3: Enapay from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein & D. v. Berkel-Kersten
ZG 4: Jikke v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1
U 1: Zenna v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
U 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C.& P. Doldersum-Benjamins
U 3: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: J. & R. Wessels
ZG 4: Jade v.d. Portlandse Beer, Eig.: J. ter Meer
G: Indra Ica from Mariners Place, Eig.: M.G. de Boer