Dogachtigen – Den Bosch 26-11-2017 CAC
Keurmeester: Dhr. P. Roosenboom (België)
Aantal deelnemers: 47
Reuen puppyklas
aantal deelnemers: 3
VB 1: Beste pup
Wise Mowin v. Rosendahl,
Eig.: R. Dietzenbacher
VB 2: Carlos Romanov Jelängerjelieber,
Eig.: R. Mandersloot
VB 3: Stelamah Romeo,
Eig.: L. Lepoivre
Reuen jeugdklas
aantal deelnemers: 3
U 1: Beste Jeugdhond
Bruce van het Korenbloempad,
Eig.: R. Degeling
U 2: Pacco Bill The World of Night,
Eig.: B. de Roeck
ZG 3: Let’s Dance vom Burgseeli,
Eig.: M. Saarloos
Reuen tussenklas
aantal deelnemers: 3
U 1: I’m Naughty vom Burgseeli,
Eig.: S.E. Schmocker
U 2: Prince Harry De Zandvijver,
Eig.: E. Vuylsteke
ZG 3: Royal Jaymz from House of Angel's,
Eig.: M.J.C. Berkhout
Reuen openklas
aantal deelnemers: 11 / absent: 2
U 1: Chopin Florian v.h. Wilmershof,
Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines
U 2: Bears of the Kingdom Milwaukee,
Eig.: E. Vuylsteke
U 3: Makalo Yaro Pro A'mor Fa'ti,
Eig: M. Le Duc
U 4: Abe v.h. Hoogveen,
Eig.: C. v.d. Steenhoven
ZG: Badly Drawn Boy. v. Tiroca,
Eig.: L. de Feijter
ZG: Ranger form the Black Horse,
Eig.: M. Peters-Backus
ZG: Satisfy Bear Bob Jelängerjelieber,
Eig.: M. Buurman
ZG: Sandor of the Weeping Willow,
Eig.: M.J. Klooster
G: Casanova v.h. Wilmershof,
Eig.: C.M.P.A. & R.M. Baggerman
Reuen kampioensklas
aantal deelnemers: 5 / absent: 1
U 1: CAC
Moos v.d. Bloemenjungle,
Eig.: K.C. v.d. Hoek
U 2: res. CAC
Bauke v.h. Hoogveen,,
Eig.: K. Wens
U 3: Oasis v.h. Korenbloempad,
Eig.: C.C.W. Kuin
U 4: New Angels One Special for Life,
Eig.: M.E. Pietravalle-Thibaux
Reuen veteranenklas
aantal deelnemers: 1
U 1: Beste veteraan
Popov Romanov Jelängerjelieber,
Eig.: R. Mandersloot
U 2: Gentle Pro-A’mor Fa’ti,
Eig.: M. Peters-Backus
Teven jongste puppenklas
aantal deelnemers: 1
VB 1: Beste jongste pup
Kroos Family's Be My Baby,
Eig.: C. v. Duin-Eerland
Teven puppyklas
aantal deelnemers: 1
VB 1: Caithlyn Merel Jelängerjelieber,
Eig.: J.J. Lamain
Teven jeugdklas
aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: Bears of the Kingdom Pina Colada,
Eig.: L. Lepoivre
ZG 2: Shanti v.d. Turfhoeve,
Eig.: L. Sinkovec
ZG 3: Tyche du Coin de Menthe,
Eig.: M.J. Klooster
Teven tussenklas
aantal deelnemers: 3
U 1: Khyro's Soul Pure Dream,
Eig.: E. Bijkerk
ZG 2: Jazzy-Lee v.h. Reeshof,
Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG 3: Neska Polita’s La Puce D’eau,
Eig.: S. Noordzij
Teven Openklas
aantal deelnemers: 6
U 1: Cheyenne-Jazz Mac Tafra van Thamen,
Eig.: F.H. Zondervan-Dillema &
T.J.F. Zondervan
U 2: Unique v. Rosendahl,
Eig.: C.A.S. Hulzing
U 3: Afke v.h. Hoogveen,
Eig.: M. Koning-Hof
U 4: Kyenna v.’t Stolzhof,
Eig.: S. v.’t Padje
ZG: Udessa Jelängerjelieber,
Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG: Ward Mary Bär vom Gelderland,
Eig.: S. Köhler
Teven kampioensklas
aantal deelnemers: 4
U 1: CAC BOB
Cape Lewisporte Navigate to Star,
Eig.: J. Counotte
U 2: res. CAC
Mileoak Kafoozalum,
Eig.: C.A.S. Hulzing
U 3: Ginger Ale v.d. Zwarte Gigantjes,
Eig.: F.H. Zondervan-Dillema &
T.J.F. Zondervan
U 4: Ryan Meg Bär vom Gelderland,
Eig.: S. Köhler
Teven veteranenklas
aantal deelnemers: 1
U 1: Kyra v.d. Haspelse Heide,
Eig.: S. Noordzij