Uitslagen CAC/CACIB Arnhem

Arnhem, 28-05-2007, CAC-CACIB, Keurmeester: dhr. J. Hiddes
Aantal inschrijvingen 59

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1: Jean Toots v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. Kloot –v.d. Stigt

VB 2: Beau from Newfy´s Paradise, Eig.: J. Kuiper

Reuen openklas, aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, BOB en 5e in de rasgroep: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U 2, res. CAC-CACIB: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. & J. van Mourik

U 3: Abajomy Pavo v. Borghende, Eig.: T.A. Hendriks

U 4: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U : Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG: Procyon Proske v.h. Knosselbos, Eig.: N. Mahieu
ZG: Zidane v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp

ZG: Atilla Gàbor v. Borghende, Eig.: C. Hoogland

G: Troy from Mariner’s Place, Eig.: F.S. Wijmans

G: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: K.J. Padding

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U 2: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. & M.E. Colijn
U 3: Joep v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot

ZG 4: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers
ZG: Esthor from Newfy's Fortune, Eig.: E. v. Berkel & R. Corthals

G: Jerro v.h. Wijkse Bos, Eig.: J.C.H. Hendriks

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 8

U 1,Nederlands Jeugdkampioen: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U2: Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A. M. Kuipers & R. Grijpma

U 3: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot
ZG 4: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes

ZG: Jumac’s Jimoh Yahto v. ’t Oude Bosch, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

ZG: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

ZG: Zulan v.h. Hoogveen, Eig.: R. Dijkstra
G: Zenzi v.h. Turfveld, Eig.: J.M. v.d. Plaat

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1: Bi Bi King v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: G. van Oosten

B 2: Fiquenza from Newfy’s Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

Teven openklas, aantal deelnemers: 10 / absent 2

U 1, CAC-CACIB: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman

U 2, res. CAC-CACIB: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork

U 4: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Yndra vh Hoogveen, Eig.: G. v.d. Heide-de Vries
U: Nostra v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
U: Blossom v. ’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Vertigo Thankyouforlovingme, Eig.: C.J. Verschut

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen

U 2: Oxanne du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra

U 3: Ashlee, Eig.: W.F. Janssen
U 4: Pooh Bear's Esmee-Balou, Eig.: J.J.M. de Lange
ZG: Enna from Newfy’s Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein & D. v. Berkel-Kersten

ZG: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. & W. Kloot--v.d. Stigt

ZG: Jikke v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

ZG: Wapke v.h. Turfveld, Eig.: M. Hessink
ZG: Eyanosa from Newfy’s Fortune, Eig.: E & D. v. Berkel-Kersten

G: Amber la Maravilla del Mundo, Eig.: E. den Dikken

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: J. & R. Wessels

ZG 2: Zenna v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
ZG 3: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman
ZG 4: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C.& P. Doldersum-Benjamins
ZG: Indra Ica from Mariners Place, Eig.: M.G. de Boer

ZG: Zoë Dunya v.h. Turfveld, Eig.: P.C. Hordijk

ZG: Fuja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol
logo