Uitslagen CAC/CACIB Goes

Goes, 22-04-2007, CAC-CACIB, Keurmeester: mevr. W. v. Deyl
Aantal inschrijvingen 51

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1: Eeyore's Empire Strikes Back, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

U 2: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U3: Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A. M. Kuipers & R. Grijpma

U4: Zulan v.h. Hoogveen, Eig.: R. Dijkstra

ZG: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
ZG: Fritz de Zandvijver, Eig.: R. Declerck
ZG: From Cordie Creek Figaro, Eig.: E. Vuylsteke

ZG: Zazou v.h. Hoogveen, Eig.: I. Bonder-de Goede en Y. Hof en J. Bonder

ZG: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 5
U 1: Tom Olivier v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

U 2: Fleedhills Mad Murdock, Eig.: M. Verweel

U 3: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. & M.E. Colijn

ZG 4: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers
ZG: Two of a Kind's Eskimo, Eig. M. Overwijk-Zonneveld

Reuen openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 4

U 1, CAC-CACIB,Hiermee Nederlands Kampioen:Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U 2, res. CAC-CACIB: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U 3: Mio Bär vom Rodebachtal, Eig. : E. v. Doremalen-v.d. Casteele

U 4: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof
U: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett

U: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. & J. van Mourik

U: Orongo Simba v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U: Aäron from Tibo’s Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 9
U 1: Zenna v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
U 2: Quattro Blues v.h. Knosselbos, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen

U3: Azurra v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer
U 4: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U: Eeyore's Etcetera Etcetera, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG: Faulesq de Zandvijver, Eig.: R. Declerck
ZG: Fapie de Zandvijver, Eig. R. Declerck
ZG: Dynara Jelängerjelieber, Eig.: A. Kortleve
ZG: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins & P. Doldersum

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, BOB en BIG 3: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
U 2: Chounic’s Lucy, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG 3: Pooh Bear's Esmee-Balou, Eig.: J.J.M. de Lange

ZG 4: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. & W. Kloot--v.d. Stigt
G: Athea Ochtendrood, Eig.: S. Noordzij
G: Pomona d'Empyree, Eig.: S. Noordzij

Teven openklas, aantal deelnemers: 7

U 1, res. CAC-CACIB: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 2: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman

U 3: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 4: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

U: Xhayenne from Bobo’s Home, Eig.: M. Peters-Backus
ZG: Danitsja Raissa Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
logo