Uitslagen CAC/CACIB Groningen

Groningen 04-03-2007 CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. H. Müller (CH)
Aantal inschrijvingen: 57

Reuen openklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1, res CACIB: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof

U 2: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 3: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U 4: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat

U: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G.H. Ellings & G. Rienstra

ZG: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: K.J. Padding
ZG: Zidane v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
G: Iwan Baloe v.d. Ekamphoeve, Eig.: J.W.J. v.d. Ploeg

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 6
ZG 1: Gaetano Jaffa v. Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. v. Gool

ZG 2: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers
ZG 3: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. & M.E. Colijn
ZG 4: Govert v.d. Weeze Beek, Eig.: A. Paulissen

ZG: Troy from Mariner’s Place, Eig.: F.S. Wijmans
ZG: Tom Olivier v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1, res. CAC: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
U 2: Zazou v.h. Hoogveen, Eig.: J. Bonder-de Goede & J. Bonder

U 3: Zulan v.h. Hoogveen, Eig.: R. Dijkstra

U 4: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
ZG: New Found Love's Beach Boy Bimmer, Eig.: M. & F. Zomer
ZG: Jamay Sunday Top v.d. Ekamphoeve, Eig.: F. Zomer
ZG: Jumac’s Jimoh Yahto v. ’t Oude Bosch, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

ZG: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

ZG: Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers
G: Zenzi v.h. Turfveld, Eig.: J.M. v.d. Plaat

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1, CAC-CACIB BOB, 3e BIG: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Inca Ica from Mariners Place, Eg.: M.G. de Boer & G.M. Wildschut

Teven openklas, aantal deelnemers: 15 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork

U 2, Res. CACIB: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Queenslands Ebony Love from Adagio, Eg.: G.E. Hofs

U 4: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt:

U: Xhayenne from Bobo’s Home, Eig.: M. Peters-Backus
ZG: Nostra v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
ZG: Beauty-Deni Bleu Hills of Couteau, Eig.: R. v.d. Beek

ZG: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman
ZG: Djubilee Djuba van Asbjorn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
ZG: Ulyssa Yara v.d. Goudkust, Eig.: D. de Vente

ZG: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG: Noa the Emperor’s Companion, Eig.: S.E. Giezies-de Zwart
ZG: Shakira Carino from Mariner’s P ace, Eig.: B.M. Wijmans
ZG: New Found Love's Akira Abajomy, Eg.: J. Tuinhout

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 2
U 1: Chounic’s Lucy, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U: Diesel, Eig.: G. Koster

ZG 2: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. & W. Kloot--v.d. Stigt
G: Pooh Bear's Esmee-Balou, Eig.: J.J.M. de Lange

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1, res. CAC: Zenna v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
U 2: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins & P. Doldersum
ZG 3: Jany Juno v.'t Oude Bosch, Eig.: J.G. Doornbos-Bullema & W. Doornbos
ZG 4: Jikke v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
ZG: Fraulein Froane van Asbjørn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans

ZG: Zoë Dunya v.h. Turfveld, Eig.: P.C. Hordijk

ZG: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: J. & R. Wessels
G: Fuja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol
logo