Uitslagen CAC/CACIB Wijchen

Wijchen, 17-12-2006, CAC-CACIB, Keurmeester: mevr. K. Hekman-v.d. Ham
Aantal inschrijvingen 49

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 4

VB 1, Beste pup: Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma
VB 2: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
VB 3: Phoenix Fameck vom Burgseeli, Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett
B 4: Igor Pearl of the Sweet Lake, Eig.: M. Smeenk & M. Roor

Reuen openklas, aantal deelnemers: 9

U 1, CAC-CACIB: Bono v.d. Turfhoeve JW’05, Eig.: A. Bultman
Hiermee is Bono Nederlands Kampioen.
U 2, res. CAC - res.CACIB: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W.A.H.A. de Laat
U 3: Gonzo v.d. Portlandse Beer JW’04, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof
U 4: Benny Bär von Yamagima, Eig.: H. Kunkel
U: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett
U: De Hulpe’s Mister Bodo, Eig.: J. & L. Stommels
U: Zidane van de Goudkust , Eig.: J.H.C. Hartkamp
U: Great-Gandor Pearl of the Sweet Lake, Eig.: G.M. Wildschut & M.G. de Boer
ZG: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: K.J. Padding

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4

U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
U 2: Tom Olivier v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

U 3: Atilla Gàbor v. Borghende, Eig.: C. Hoogland
ZG 4: Inouk v.d. Portlandse Beer, Eig.: S.C.J.M. Verstraten-Kleijn

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 3
U 1: Brother Beer van het Kraaienveld, Eig.: W.H. van Omme
U 2: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot
U 3: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. & M. Colijn

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 5
VB 1: Ivy Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A. & A. Spruijt

VB 2: Zoë Dunya v.h. Turfveld, Eig.: P.C. Hordijk
VB 3: Its Magic Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A. Spruijt & S. Spruijt-v.Vliet
VB 4: Indy Pearl of the Sweet Lake, Eig.: M. van der Have
VB: Dyanara Jelängerjelieber, Eig.: A. Kortleve

Teven openklas, aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1, CACIB – CAC, BOB + 4e in rasgroep: Fiona v.d. Portlandse Beer Ned Kamp., Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 2, res. CAC - res.CACIB: Wiesje v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
U 3: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork
U 4: Balou v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
U: Ulyssa Yara van de Goudkust, Eig.: D. de Vente
U: Luka ot Tschornawa Cabaka, Eig.: P.J.M. Verrijdt
U: van Rhijn’s Carusanne, Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland
U: Gigi Antonia Pearl of the Sweet Lake, Eig.: M. van der Have

U: Queenslands Ebony Love from Adagio, Eig.: G.E. Hofs
ZG: Lidoschha ot Tschornawa Cabaka, Eig.: M.W.F.G. Albers-Meij

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 5
U 1: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 2: Adinda Caresse v. Borghende, Eig.: J.G. & A.A. v. Eerden

U 3: Prinses Lizzy v.d. Berenstal, Eig.: W.C.M. Theunissen
U 4: Ashlee, Eig.: W.T. Janssen
U: Danitsja Raissa Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1

U 1: Merwediek's Amazing Sem, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien
U 2: Jany Juno v. ’t Oude Bosch, Eig.: J.G. Doornbos-Bullema
U 3: Zenna v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
ZG 4: Chounic’s Amara, Eig.: H. Garretsen
ZG: Zenga of the End of the Line, Eig.: J.J. van Rijn

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Izwatyawan Black Widow Ned Kamp., Eig.: M. Vreeker

logo