Uitslagen CAC/CACIB Leeuwarden

Leeuwarden, 28-03-2005, CAC-CACIB: Keurmeester: Dhr. J. Hiddes.
Aantal inschrijvingen 34

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1
B: Shadowfax from Brenco’s Barn, Eig.: P. Agterberg

Reuen openklas: aantal deelnemers: 3

U 1, res.CAC-CACIB: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 2: Tiamo v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman

ZG 3: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G. Ellings & G. Ringstra

Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 5

ZG 1: Oliver of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
ZG 2: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG 3: Vidar S. v.h. Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel

G 4: Cuppendales Quenten Terrentino, Eig.: H.J.J.W. Többen
G: Laika Lothar ot Tschornawa Cabaka, Eig.: M. de Raaf

Reuen jongehondenklas: aantal deelnemers: 3
G 1: Diesel v. Rasta's Home, Eig.: C.J. de Groot

G 2: Pooh Bear's Django, Eig.: J.J.M. de Lange
G 3: Pooh Bear’s Duncan, Eig.: D.J. Vrolijk

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1, CAC-CACIB, BOB: Zzking of the Heath Lake, Eig.: Fam.. Huyskens-Coenen

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Beste pup Sammy from Brenco’s Barn, Eig.: A. Radema

Teven openklas: aantal deelnemers: 8

U 1: res.CAC-CACIB Fleur v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 2: Beauty-Deni Bleu Hills of Couteau, Eig.: R. v.d. Beek
U 3: Ulla Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
U 4: Izwatyawan Apache Xena, Eig.: E. & M. Vreeker
U: Happy Lady v.d. Berenstal, Eig.: F. Jorna

ZG: Minouche, Eig.: R. v.d. Beek
ZG: Honey Laika Sharon vd Ekamphoeve, Eig.: H. Oolders
G: Shary Cleo v.d. Goudkust, Eig.: T. & I. v.d. Gulik

Teven jeugdklas: aantal deelnemers: 6

U 1, CAC: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman

U 2: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG 3: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

G 4: Wrondie Petra v.h. Hoogveen, Eig.: P. Berrelkamp

G: Hester v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
G: Meggie from Mariner’s Place, Eig.: G.M. de Groot-Root

Teven jongehondenklas: aantal deelnemers: 6

U 1, res. CACIB: Nala of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont

U 2: Dior from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel- de Kruijf

ZG 3: Desdemona from the Black Horse, Eig.: A.W. de Vries
ZG 4: Dana v. Rasta's Home, Eig.: T. & M. v.d. Gulik
ZG: Emarron v.h. Turfveld, Eig.: A. Hacquebord
ZG: Oops I Dit it Again d’Empyreé, Eig.: E.M. v. Nimwegen

logo