Uitslagen CAC/CACIB Zwolle

Zwolle 16-09-2006 CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. F. Klindrup (Denemarken)
Aantal inschrijvingen 41

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste Baby: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers
VB 2: Zenzi v.h. Turfveld, Eig.: J.M. v.d. Plaat

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste Pup: Eeyore's Empire Strikes Back, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers:6 / absent: 1

U 1: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. & M.E. Colijn
U 2: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg
ZG 3: Jumac’s Jimoh Yahto v. ’t Oude Bosch, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper
ZG 4: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. & R. Pranger

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 6
U 1: Tenero v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 2: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
ZG 4: Captain Odin van Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG: Atilla Gàbor v. Borghende, Eig.: C. Hoogland
ZG: Govert v.d. Weeze Beek, Eig.: A. Paulissen

Reuen openklas, aantal deelnemers: 6

U 1, res.CAC-CACIB: Aäron from Tibo’s Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre
U 2: Orongo Simba v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
ZG 3: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
ZG 4: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett
ZG: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
ZG: Mill Dream’s Mio Diesel, Eig.: G.E. Hofs

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, CAC-CACIB, BOB: Amish du Jardin de L’Ours, Eig.: M. Desart

Teven babyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1: Zoë Dunya v.h. Turfveld, Eig.: P.C. Hordijk

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Eeyore's Etcetera Etcetera, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
ZG 1: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
ZG 2: De Veldliggers Faith, Eig.: G.E. Hofs
ZG 3: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. & W. Kloot

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1
ZG 1: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
ZG 2: Chanouck v. Schoonouwen, Eig.: J.S. Nieuwland
ZG 3: Jessie from Mariner’s Place, Eig.: N.W. Volmerink
ZG 4: Prinses Lizzy v.d. Berenstal, Eig.: W.C. Theunissen

Teven openklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1
U 1, CAC-CACIB: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
U 2: Belle Isle’s Newf’s Dark Rose, Eig.: A. & M.W. Ligtenberg
U 3: Newf Mermaid Zelinka, Eig.: L. & S. Segers-Meirlaen
U 4: Chatkantarra Nenya, Eig.: P. Bogaerts & M. Hoffmann
ZG: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
ZG: Eeyore's Deal With Kosa’s Place, Eig.: E.V.Zwaag-Verhagen

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, res.CAC-CACIB: Newf Mermaid Bella Donna, Eig.: L. & S. Segers-Meirlaen
logo