Uitslagen CAC/CACIB Rotterdam

Rotterdam, 27-08-2006 CAC-CACIB
Keurmeester Babyklas en Puppyklas: dhr A. de Groote (België)
Keurmeester overige klassen: dhr A. Pecault (Frankrijk)

aantal deelnemers: 51

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste Baby: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
VB 2: Zoë Bruintje Beer v.h. Turfveld, Eig.:S.A.M. Kuipers & R. Grijpma

Teven babyklas, aantal deelnemers: 3
B 1: Byluna Black Nose Dancer, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins & P. Doldersum
B 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins & P. Doldersum
B 3: Resi v.d. Berenstal, Eig.: J.R. de Ruiter & C. De Ruiter-Noordermeer

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: Dylano v.d. Turfhoeve, Eig.: J.A. de Vrijer & W.E.A. de Vrijer-Haan
B 2: Jason v.d. Portlandse Beer, Eig.: N.R. de Graaff-Posthumus

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste Pup: Ocean Sun van Nikita´s Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland & H. Bak

Reuen openklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 2
U 1, res. CAC-CACIB: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett
U 2: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof
ZG 3: Oliver Owen v.h. Knosselbos, Eig.: N.R. de Graaff-Posthumus
ZG 4: Zealot of the Heath Lake, Eig.: M. Peters-Backus

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 8

U 1: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. van Mourik-v.d. Veer & J. van Mourik
U 2: Tenero v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 3: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
ZG 4: Great-Gandor Pearl of the Sweet Lake, Eig.: G.M. Wildschut & M.G. de Boer
ZG: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
G: Gandalf Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.C.A.H. Spruijt & L. Hoek
G: Big Hummer van ‘t Stolzhof, Eig.: D. v.d. Schelling
G: Captain Odin van Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1

U 1: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. & M.E. Colijn
ZG 2: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG 3: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A Ligtenberg & M.W. Ligtenberg-Koene

G: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. Pranger-v.Bolderik & R. Pranger

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3
U 1, CAC-CACIB, BOB: Amish du Jardin de L’Ours Belg.Kamp, Eig.: Marc Desart
U 2: Goldbear’s Vermont Zw./Dns./Fins/Belg.Kamp, Eig.: Sari Turunen & Cindy Ives

U 3: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

Teven openklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 1
U 1, res. CAC-CACIB: Chatkantarra Nenya, Eig.: P. Bogaerts & T. Bauwmeister
U 2: Belle Isle’s Newf’s Dark Rose, Eig.: A Ligtenberg & M.W. Ligtenberg-Koene
ZG 3: Beau van ‚t Hunzedal Lux Jgd. Kamp., Eig.: J.H. v.d. Beek & G. v.d. Beek

ZG 4: Coco Chanel v. Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
ZG: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
ZG: Doeske van 't Knuffeloord, Eig.: Kathy Deleye
G: El Corsario’s Jessica, Eig.: J.J. & J. Melgert

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1
U 1: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
U 2: Skogbjørnen’s Lady Kytha, Eig.: A. Sins
U 3: van Rhijn’s Carusanne, Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland
ZG 4: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
ZG: Dianah, Eig.: K. Deleye
ZG: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
ZG 2: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. & W. Kloot
G: Shifrah Sya of Abisha’s Place, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, CAC-CACIB: Zhania-Bär v. Belmer Berg, Eig.: Jutta Lampe
logo