Uitslagen Watertrials


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2019

De Neptunusbeker 2019 is gewonnen door: Alpha Metjeliza (Amber)
De Spettertrofee 2019 is gewonnen door: Percy-Odin de Zandvijver (Odin)
De Spettertrofee junior 2019 is gewonnen door: Wytze v.h. Wijkse Bos (Noah)
De Speciaalklasse 2019 is gewonnen door: Ashra (Bella)
De Beste Veteriaan is geworden: Kobus Out of Fluffyhouse (Kobus)

groep_uitslag2019

Uitslagen Watertrials Jeugdklasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
teef River Mablaikas River Blue Mountain 249,38 1
reu Noah Wytze v.h. Wijkse bos 253,41 2
teef Lola Zwarte beer Lola uut oons Berehuus 290,15 3
teef Layla Radar love van de Bloemenjungle 337,77 4
teef Ashley O pepermint tea de la Contree du Milieu 730,20 5
teef Amber Newstead Abby Mac tafra van thamen 747,80 6
teef Doortje Ti Amo Puro Sogno Dream 771,12 7
teef Bobo Freija van Timmania 1800,00 8
         
Uitslagen Watertrials seniorklasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
reu Kobus Kobus Out of Fluffyshouse 243,91 1
teef Bisou Believe uut oons berehuus 261,10 2
teef Pip Eyla von der Engelspforte 275,26 3
teef Naomi Nuschka grom the house of angels 279,94 4
teef Nina Nina Kaya Frenja v.d. Ekamp Hoeve 296,77 5
teef Djuna Blossom of a Sparkling Life 338,85 6
         
Uitslagen Watertrials specialklasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
teef Bella Ashra 229,10 1
reu Harry Yuma Takoda Harry v.h. Knosselbos 229,92 2
reu Jake Xtraordinary Guardian Jake vom Rosendahl 246,70 3
reu Chagai Chagai Neufibar vom Rhein  288,88 4
teef Sterre Sterre from House of Angels 326,04 5
reu Nillson Terence van de Turfhoeve 738,57 6
teef Fleur La vie Est Belle Mac Tafra van Thamen 767,48 7
reu Teun Onslow from the Bear Lake 1800,00 8
         
Uitslagen Watertrials zonder stamboomklasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
teef Luna Luna 217,25 1
teef Simba Simba 230,15 2
teef Laika Laika 254,54 3
         
Uitslagen Watertrials Reuen open klasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
reu Boris Paco from the Black Horse 361,03 1
reu Kimbo Sydney vd Turfhoeve 391,03 2
reu Odin Percy-Odin de zandvijver 391,23 3
reu Sjef Dzjengis v. Losters 393,35 4
reu Matiz Extreme Edition vom Burgseeli 395,27 5
reu Nozem vinchenzo van het Korenbloempad 404,52 6
reu Hardy Hopefull-Hardy van het Reeshof 423,07 7
reu Cas Casavonva v. Timmania 434,32 8
reu Aschwin Aschwin Hearts of Kings and Queens 450,13 9
reu Dirk Edwin-Dirk v.h. Reeshof 490,42 10
reu Boyke Emporio v.d. Turfhoeve 855,31 11
reu Gabber Bruce van het Korenbloempad 925,62 12
reu Boaz Auke van het Hoogveen 949,42 13
reu kasjmier Lets dance vom burgseeli 1800,00 14
reu Bruce Dancing in the Rain vom Burgseeli 1800,00 15
         
Uitslagen Watertrials Teven open klasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
teef Amber Alpha Metjeliza 320,98 1
teef Coda Cassandra van Timmania 378,58 2
teef Kodo Moiko Kodo ot Tschornawa Cabaka 381,36 3
teef Caithlyn Caithlyn merel jelangerjelieber 439,91 4
teef Chica Steppe v. Burgseeli 444,08 5
teef Josi Josephina Askado 448,26 6
teef Ginger Clemetine van de zwarte gigantjes 499,56 7
teef Faithley Faithley vom Escherhof 796,57 8
teef Shiva Paris van het korenbloempad 845,85 9
teef Coco Alure Chanel van Tiroca 889,99 10
teef Roos Queenslands Maggie Mae 933,26 11
teef Floor Florence v.h. Korenbloempad 952,33 12
teef Ayasha Ayasha from Wenonah 954,15 13
teef Freya Neska Politas La Puce deau 966,00 14
teef Zora La Maison de Mon Amie, Glen 1279,63 15

 

Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2017

trails2017grp1

De Neptunusbeker 2017 is gewonnen door: Alpha Metjeliza
De Ceasar Beker 2017 is gewonnen door: Eyla von Engelspforte
De Spettertrofee 2017 is gewonnen door: Faithley vom Escherhoff
De Speciaalklasse is gewonnen door: Vitello v.d. Turfhoeve
De Jeugd Spettertrofee 2017 is gewonnen door: Boyke Emporio v.d. Turfhoeve

klik hier voor alle uitslagen 


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2016 

Trials-2016

De Neptunusbeker 2016 is gewonnen door: Paco from the Black Horse
De Ceasar Beker 2016 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Spettertrofee 2016 is gewonnen door: Auke van het Hoogveen
De Speciaalklasse is gewonnen door: Gaby v.d. Turfhoeve


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2015 

Trials_2015

De Neptunusbeker 2015 is gewonnen door: Paco from the Black Horse
De Ceasar Beker 2015 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Spettertrofee 2015 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Junior Spettertrofee 2015 is gewonnen door: Mablaika's Noah
De Speciaalklasse is gewonnen door: Valentin Vodnik v.d. Berenstal


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2014 

Trials_2014

De Neptunusbeker 2014 is gewonnen door: Naomi von der Bernde
De Ceasar Beker 2014 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Spettertrofee 2014 is gewonnen door: Chagai Neufibär vom Rhein
De Speciaalklasse is gewonnen door: Al Capone Neufibär vom Rhein


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2013 

Trials_2013

De Neptunusbeker 2013 is gewonnen door: Dios van ’t Goltenoord
De Ceasar Beker 2013 is gewonnen door: Lidoschka ot Tschornawa Cabaka (Doschka)
De Spettertrofee 2013 is gewonnen door: Poemba van het Knosselbos
De Jeugd Show & Water Bokaal 2013 is gewonnen door: Ginger Ale van de Zwarte Gigantjes
De Speciaalklasse is gewonnen door: Poemba van het Knosselbos


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2012 

Trials_2012

De Neptunusbeker 2012 is gewonnen door: Bella Dula Jocor's Star (Dula)
De Ceasar Beker 2012 is gewonnen door: Liuba ot Tschornawa Cabaka (Babs)
De Spettertrofee 2012 is gewonnen door: Chounic's Jutta
De Jeugd Show & Water Bokaal 2012 is gewonnen door: Chikara van de Gasthuisbouwing
De Speciaalklasse is gewonnen door: Jumac's Jimoh Yahto van 't Oude Bosch


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2011 

Trials_2011

De Neptunusbeker 2011 is gewonnen door: Tess van het Knosselbos
De Ceasar Beker 2011 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2011 is gewonnen door: Chounic's Jutta
De Jeugd Show & Water Bokaal 2011 is gewonnen door: Buddha
De Speciaalklasse is gewonnen door: Pronto Bono van het Knosselbos


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2010 

Trials_2010

De Neptunusbeker 2010 is gewonnen door: Babuschka Barones van 't Hunzedal
De Ceasar Beker 2010 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2010 is gewonnen door: Gorgeous Sepp from the Black Horse
De Speciaalklasse is gewonnen door: Chounic's Jutta


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2009 

Trials_2009

De Neptunusbeker 2009 is gewonnen door: Tess van het Knosselbos
De Ceasar Beker 2009 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2009 is gewonnen door: Gorgeous Sepp from the Black Horse
De Show en Waterwerkbeker 2009 is gewonnen door: Al Capone Neufibär vom Rhein
De Speciaalklasse is gewonnen door: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2008 

Trials_2008

De Neptunusbeker 2008 is gewonnen door: Fair Indy of Woodworker's Farm
De Ceasar Beker 2008 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2008 is gewonnen door: Eddies Cove van de Mosa Flu
De Show en Waterwerkbeker 2008 is gewonnen door: Tess van het Knosselbos
De Speciaalklasse is gewonnen door: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2007 

Trials_2007

De Neptunusbeker 2007 is gewonnen door: It's Donya of Woodworker's Farm
De Ceasar Beker 2007 is gewonnen door: Easy Berenbont
De Spettertrofee 2007 is gewonnen door: Abajomy Pavo van Borghende
De Show en waterwerkbeker 2007 is gewonnen door: Dutchlab's Bear Pride of the North
De Speciaalklasse is gewonnen door: Juno van het Turfveld


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2006 

Trials_2006

De Neptunusbeker 2006 is gewonnen door: Liuba ot Tschornawa Cabaka
De Ceasar Beker 2006 is gewonnen door: Argos Pearl of the Sweet Lake
De Spettertrofee 2006 is gewonnen door: Eddies Cove van de Mosa Flu
De show en waterwerkbeker 2006 is gewonnen door: Athea Ochtendrood
De Speciaalklasse is gewonnen door: Queensland's Einstein Zorba


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2005 

Trials_2005

De Neptunusbeker 2005 is gewonnen door: Nemo
De Ceasar Beker 2005 is gewonnen door: Cleo van het Ploegersland
De Spettertrofee 2005 is gewonnen door: Anisa Kirby of Bodily
De show en waterwerkbeker 2005 is gewonnen door: It's Donya of Woodworker's Farm


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2004

Trials_2004

De Neptunusbeker 2004 is gewonnen door: Atroz-Masha Pearl of the Sweet Lake
De Ceasar Beker 2004 is gewonnen door: Christa van 't Derde Part
De Spettertrofee 2004 is gewonnen door: Argos Pearl of the Sweet Lake
De show en waterwerkbeker 2004 is gewonnen door: Danko van het Berenparadijs


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2003

Trials_2003

De Neptunusbeker 2003 is gewonnen door: Atroz-Masha Pearl of the Sweet Lake
De Ceasar Beker 2003 is gewonnen door: Bianca
De Spettertrofee 2003 is gewonnen door: Argos Pearl of the Sweet Lake