Uitslagen Watertrials


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2021

De Neptunusbeker 2021 is gewonnen door: Wytze van het Wijkse Bos (Noah)
De Spettertrofee2021 is gewonnen door: Wytze van het Wijkse Bos (Noah)
De Spettertrofee junior 2021 is gewonnen door: Maestro van het Korenbloempad (Gozert)
De Speciaalklasse 2021 is gewonnen door: Percy-Odin de Zandvijver (Odin)
De Beste Veteraan 2021 is geworden: I Still Loving You du Domaine de Cool Big Boss (Isly)

Winnaars trials 2021

Uitslagen Watertrials Jeugdklasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
teef Saar Breg 232,65 1
teef Beer Vrouwe Charlotte uit de Polderklei 247,06 2
teef Bente Cappuccino of Traveller's Joy 255,57 3
teef Zoë Zoë van het Korenbloempad 266,63 4
teef Linge Linge 283,29 5
reu Winston Winston Vredenbregt 299,56 6
reu Jebbe Heer Caruso Jebbe uit de Polderklei 304,05 7
reu Gozert Maestro van het Korenbloempad 408,48 8
teef Catootje Vrouwe Carlijn uit de Polderklei 722,99 9
teef Milou Milou van de Turfhoeve 745,61 10
reu Bono The Prince Bono from Bono’s Newfys 801,66 11
teef Moh Nespresso of Traveller’s Joy 871,66 12
teef Sinne De Veldliggers Naughty Sun 1241,96 13
teef Yvy Yvy Grizzly van het Wijksebos 1245,22 14
reu Ardal Ardal from Bono’s Newfys 1284,72 15
         
Uitslagen Watertrials seniorklasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
teef Isly I Still Loving You du Domaine de Cool Big Boss 244,02 1
Reu Boaz Auke van het Hoogveen 326,21 2
teef Floor Florence van het Korenbloempad 371,00 3
teef Roos Queenslands Maggie Mae 388,15 4
teef Ginger Clementine van de Zwarte Gigantjes 404,62 5
reu Boris Paco from the Black Horse 749,89 6
teef Maite Racey du Coin de Menthe 1225,75 7
teef Pip Eila von der Engelspforte  1258,92 8
         
Uitslagen Watertrials speciaalklasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
reu Odin Percy-Odin de Zandvijver 205,62 1
teef Lobke Venice van de Turfhoeve 233,10 2
reu Flint Flint 239,19 3
teef Janouk Janouk La Maison de Mon Amie 249,86 4
reu Teddy Kai the Handsome Bar von der Gonheide 253,82 5
reu Czarny Szantos-Czarny de Zandvijver 277,23 6
reu Vitello Vitello van de Turfhoeve 293,45 7
teef Olleke Olleke van de Turfhoeve 296,88 8
reu Parker Neska Politas Parker with Power of Love 728,48 9
teef Jaye Shanti van de Turfhoeve 744,27 10
teef Sterre Sterre From House of Angels 840,40 11
reu Jirko Castano Jirko van de Drentse Beren 1250,52 12
teef Saar Saar van de Bloemenjungle 1288,02 13
teef Bella Ashra 1800,00 14
reu Ilay Ilay Neufibär vom Rhein 1800,00 15
         
Uitslagen Watertrials zonder stamboomklasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
teef Lady Lady-Jazz 222,65 1
teef Senna Senna van der Wal 244,77 2
teef Noxy Noxy 252,07 3
reu Gizmo Gizmo von Barneveld 261,55 4
reu Bob Bob 553,21 5
         
Uitslagen Watertrials Reuen open klasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
reu Noah Wytze van het Wijkse bos 394,07 1
reu Cava Cava 400,84 2
reu Humpfrie Beau-Humpfrie von der Dussel 844,32 3
reu Beer Leffe of the Weeping Willow 934,87 4
reu Kimbo Sydney van de Turfhoeve 970,24 5
reu Nozem Vinchenzo van het Korenbloempad 1360,61 6
reu Boyke Emporio van de Turfhoeve 1415,57 7
         
Uitslagen Watertrials Teven open klasse
Klas roepnaam Naam hond Totaal plaats
seconden  
teef Amber Alpha Metjeliza 357,62 1
teef Kodo Moiko Kodo ot Tschornawa Cabaka 385,71 2
teef River River 392,13 3
teef Cammy Camberley Mac Tafra van Thamen 392,50 4
teef Camee Camee van de Turfhoeve 438,97 5
teef Caithlin Caithlin Merel Jelängerelieber 441,27 6
teef Wish Riverdance van de Turfhoeve 450,06 7
teef River Mablaikas River Bleu Mountain 453,74 8
teef May-Day Dutch May-Day van het Wilmershof 514,34 9
teef Faithley Faithley vom Escherhof 829,60 10
teef Mayla Mayla 1200,00 11
teef Ashley O Peppermint Tea de la Contree du Milieu 1367,08 12
teef Pjimme Pjimme 1397,67 13
teef Bobo Freija van Timmania 1800,00 14
teef Ayasha Ayasha from Wenonah 1800,00 15

 


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2019

groep_uitslag2019

De Neptunusbeker 2019 is gewonnen door: Alpha Metjeliza (Amber)
De Spettertrofee 2019 is gewonnen door: Percy-Odin de Zandvijver (Odin)
De Spettertrofee junior 2019 is gewonnen door: Wytze v.h. Wijkse Bos (Noah)
De Speciaalklasse 2019 is gewonnen door: Ashra (Bella)
De Beste Veteraan is geworden: Kobus Out of Fluffyhouse (Kobus)

klik hier voor alle uitslagen 


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2017

trails2017grp1

De Neptunusbeker 2017 is gewonnen door: Alpha Metjeliza
De Ceasar Beker 2017 is gewonnen door: Eyla von Engelspforte
De Spettertrofee 2017 is gewonnen door: Faithley vom Escherhoff
De Speciaalklasse is gewonnen door: Vitello v.d. Turfhoeve
De Jeugd Spettertrofee 2017 is gewonnen door: Boyke Emporio v.d. Turfhoeve

klik hier voor alle uitslagen 


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2016 

Trials-2016

De Neptunusbeker 2016 is gewonnen door: Paco from the Black Horse
De Ceasar Beker 2016 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Spettertrofee 2016 is gewonnen door: Auke van het Hoogveen
De Speciaalklasse is gewonnen door: Gaby v.d. Turfhoeve


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2015 

Trials_2015

De Neptunusbeker 2015 is gewonnen door: Paco from the Black Horse
De Ceasar Beker 2015 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Spettertrofee 2015 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Junior Spettertrofee 2015 is gewonnen door: Mablaika's Noah
De Speciaalklasse is gewonnen door: Valentin Vodnik v.d. Berenstal


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2014 

Trials_2014

De Neptunusbeker 2014 is gewonnen door: Naomi von der Bernde
De Ceasar Beker 2014 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Spettertrofee 2014 is gewonnen door: Chagai Neufibär vom Rhein
De Speciaalklasse is gewonnen door: Al Capone Neufibär vom Rhein


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2013 

Trials_2013

De Neptunusbeker 2013 is gewonnen door: Dios van ’t Goltenoord
De Ceasar Beker 2013 is gewonnen door: Lidoschka ot Tschornawa Cabaka (Doschka)
De Spettertrofee 2013 is gewonnen door: Poemba van het Knosselbos
De Jeugd Show & Water Bokaal 2013 is gewonnen door: Ginger Ale van de Zwarte Gigantjes
De Speciaalklasse is gewonnen door: Poemba van het Knosselbos


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2012 

Trials_2012

De Neptunusbeker 2012 is gewonnen door: Bella Dula Jocor's Star (Dula)
De Ceasar Beker 2012 is gewonnen door: Liuba ot Tschornawa Cabaka (Babs)
De Spettertrofee 2012 is gewonnen door: Chounic's Jutta
De Jeugd Show & Water Bokaal 2012 is gewonnen door: Chikara van de Gasthuisbouwing
De Speciaalklasse is gewonnen door: Jumac's Jimoh Yahto van 't Oude Bosch


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2011 

Trials_2011

De Neptunusbeker 2011 is gewonnen door: Tess van het Knosselbos
De Ceasar Beker 2011 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2011 is gewonnen door: Chounic's Jutta
De Jeugd Show & Water Bokaal 2011 is gewonnen door: Buddha
De Speciaalklasse is gewonnen door: Pronto Bono van het Knosselbos


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2010 

Trials_2010

De Neptunusbeker 2010 is gewonnen door: Babuschka Barones van 't Hunzedal
De Ceasar Beker 2010 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2010 is gewonnen door: Gorgeous Sepp from the Black Horse
De Speciaalklasse is gewonnen door: Chounic's Jutta


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2009 

Trials_2009

De Neptunusbeker 2009 is gewonnen door: Tess van het Knosselbos
De Ceasar Beker 2009 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2009 is gewonnen door: Gorgeous Sepp from the Black Horse
De Show en Waterwerkbeker 2009 is gewonnen door: Al Capone Neufibär vom Rhein
De Speciaalklasse is gewonnen door: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2008 

Trials_2008

De Neptunusbeker 2008 is gewonnen door: Fair Indy of Woodworker's Farm
De Ceasar Beker 2008 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2008 is gewonnen door: Eddies Cove van de Mosa Flu
De Show en Waterwerkbeker 2008 is gewonnen door: Tess van het Knosselbos
De Speciaalklasse is gewonnen door: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2007 

Trials_2007

De Neptunusbeker 2007 is gewonnen door: It's Donya of Woodworker's Farm
De Ceasar Beker 2007 is gewonnen door: Easy Berenbont
De Spettertrofee 2007 is gewonnen door: Abajomy Pavo van Borghende
De Show en waterwerkbeker 2007 is gewonnen door: Dutchlab's Bear Pride of the North
De Speciaalklasse is gewonnen door: Juno van het Turfveld


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2006 

Trials_2006

De Neptunusbeker 2006 is gewonnen door: Liuba ot Tschornawa Cabaka
De Ceasar Beker 2006 is gewonnen door: Argos Pearl of the Sweet Lake
De Spettertrofee 2006 is gewonnen door: Eddies Cove van de Mosa Flu
De show en waterwerkbeker 2006 is gewonnen door: Athea Ochtendrood
De Speciaalklasse is gewonnen door: Queensland's Einstein Zorba


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2005 

Trials_2005

De Neptunusbeker 2005 is gewonnen door: Nemo
De Ceasar Beker 2005 is gewonnen door: Cleo van het Ploegersland
De Spettertrofee 2005 is gewonnen door: Anisa Kirby of Bodily
De show en waterwerkbeker 2005 is gewonnen door: It's Donya of Woodworker's Farm


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2004

Trials_2004

De Neptunusbeker 2004 is gewonnen door: Atroz-Masha Pearl of the Sweet Lake
De Ceasar Beker 2004 is gewonnen door: Christa van 't Derde Part
De Spettertrofee 2004 is gewonnen door: Argos Pearl of the Sweet Lake
De show en waterwerkbeker 2004 is gewonnen door: Danko van het Berenparadijs


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2003

Trials_2003

De Neptunusbeker 2003 is gewonnen door: Atroz-Masha Pearl of the Sweet Lake
De Ceasar Beker 2003 is gewonnen door: Bianca
De Spettertrofee 2003 is gewonnen door: Argos Pearl of the Sweet Lake