Uitslagen Watertrials


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2016 

Trials-2016

De Neptunusbeker 2016 is gewonnen door: Paco from the Black Horse
De Ceasar Beker 2016 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Spettertrofee 2016 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Speciaalklasse is gewonnen door: Gaby v.d. Turfhoeve


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2015 

Trials_2015

De Neptunusbeker 2015 is gewonnen door: Paco from the Black Horse
De Ceasar Beker 2015 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Spettertrofee 2015 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Junior Spettertrofee 2015 is gewonnen door: Mablaika's Noah
De Speciaalklasse is gewonnen door: Valentin Vodnik v.d. Berenstal


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2014 

Trials_2014

De Neptunusbeker 2014 is gewonnen door: Naomi von der Bernde
De Ceasar Beker 2014 is gewonnen door: Yenthl of the Weeping Willow
De Spettertrofee 2014 is gewonnen door: Chagai Neufibär vom Rhein
De Speciaalklasse is gewonnen door: Al Capone Neufibär vom Rhein


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2013 

Trials_2013

De Neptunusbeker 2013 is gewonnen door: Dios van ’t Goltenoord
De Ceasar Beker 2013 is gewonnen door: Lidoschka ot Tschornawa Cabaka (Doschka)
De Spettertrofee 2013 is gewonnen door: Poemba van het Knosselbos
De Jeugd Show & Water Bokaal 2013 is gewonnen door: Ginger Ale van de Zwarte Gigantjes
De Speciaalklasse is gewonnen door: Poemba van het Knosselbos


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2012 

Trials_2012

De Neptunusbeker 2012 is gewonnen door: Bella Dula Jocor's Star (Dula)
De Ceasar Beker 2012 is gewonnen door: Liuba ot Tschornawa Cabaka (Babs)
De Spettertrofee 2012 is gewonnen door: Chounic's Jutta
De Jeugd Show & Water Bokaal 2012 is gewonnen door: Chikara van de Gasthuisbouwing
De Speciaalklasse is gewonnen door: Jumac's Jimoh Yahto van 't Oude Bosch


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2011 

Trials_2011

De Neptunusbeker 2011 is gewonnen door: Tess van het Knosselbos
De Ceasar Beker 2011 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2011 is gewonnen door: Chounic's Jutta
De Jeugd Show & Water Bokaal 2011 is gewonnen door: Buddha
De Speciaalklasse is gewonnen door: Pronto Bono van het Knosselbos


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2010 

Trials_2010

De Neptunusbeker 2010 is gewonnen door: Babuschka Barones van 't Hunzedal
De Ceasar Beker 2010 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2010 is gewonnen door: Gorgeous Sepp from the Black Horse
De Speciaalklasse is gewonnen door: Chounic's Jutta


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2009 

Trials_2009

De Neptunusbeker 2009 is gewonnen door: Tess van het Knosselbos
De Ceasar Beker 2009 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2009 is gewonnen door: Gorgeous Sepp from the Black Horse
De Show en Waterwerkbeker 2009 is gewonnen door: Al Capone Neufibär vom Rhein
De Speciaalklasse is gewonnen door: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2008 

Trials_2008

De Neptunusbeker 2008 is gewonnen door: Fair Indy of Woodworker's Farm
De Ceasar Beker 2008 is gewonnen door: Djewa von Rückersberg
De Spettertrofee 2008 is gewonnen door: Eddies Cove van de Mosa Flu
De Show en Waterwerkbeker 2008 is gewonnen door: Tess van het Knosselbos
De Speciaalklasse is gewonnen door: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2007 

Trials_2007

De Neptunusbeker 2007 is gewonnen door: It's Donya of Woodworker's Farm
De Ceasar Beker 2007 is gewonnen door: Easy Berenbont
De Spettertrofee 2007 is gewonnen door: Abajomy Pavo van Borghende
De Show en waterwerkbeker 2007 is gewonnen door: Dutchlab's Bear Pride of the North
De Speciaalklasse is gewonnen door: Juno van het Turfveld


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2006 

Trials_2006

De Neptunusbeker 2006 is gewonnen door: Liuba ot Tschornawa Cabaka
De Ceasar Beker 2006 is gewonnen door: Argos Pearl of the Sweet Lake
De Spettertrofee 2006 is gewonnen door: Eddies Cove van de Mosa Flu
De show en waterwerkbeker 2006 is gewonnen door: Athea Ochtendrood
De Speciaalklasse is gewonnen door: Queensland's Einstein Zorba


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2005 

Trials_2005

De Neptunusbeker 2005 is gewonnen door: Nemo
De Ceasar Beker 2005 is gewonnen door: Cleo van het Ploegersland
De Spettertrofee 2005 is gewonnen door: Anisa Kirby of Bodily
De show en waterwerkbeker 2005 is gewonnen door: It's Donya of Woodworker's Farm


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2004

Trials_2004

De Neptunusbeker 2004 is gewonnen door: Atroz-Masha Pearl of the Sweet Lake
De Ceasar Beker 2004 is gewonnen door: Christa van 't Derde Part
De Spettertrofee 2004 is gewonnen door: Argos Pearl of the Sweet Lake
De show en waterwerkbeker 2004 is gewonnen door: Danko van het Berenparadijs


Winnaars en deelnemers van de Watertrials 2003

Trials_2003

De Neptunusbeker 2003 is gewonnen door: Atroz-Masha Pearl of the Sweet Lake
De Ceasar Beker 2003 is gewonnen door: Bianca
De Spettertrofee 2003 is gewonnen door: Argos Pearl of the Sweet Lake


 

logo